فاقد اعتبار / 14 شب و 15 روز
قیمت تور از: 
5.950$ + 5.950.000
lufthansa
شماره تور: 
PRMCA001
 • تاریخ شروع تور: 5 تیر و 13 شهریور   /   26 Jun و 04 Sep
  تاریخ پایان تور: 19 تیر و 27 شهریور   /   10 Jul و 27 Sep
  خدمات تور:
  خدمات اخذ ویزا از سفارت کانادا، 14 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و داخل شهری و بین شهری، راهنمای تور فارسی زبان در کلیه مسیر، هزینه پرواز داخلی مونترال به ونکوور،  بلیط ورودی کلیه نقاط دیدنی و نیز 3 ناهار و 1 شب شام خواهد بود.
  مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا :
  اصل پاسپورت جدید تمامی متقاضیان با حداقل دو سال اعتبار به انضمام کلیه گذرنامه های قبلی
  یک قطعه عکس 3.5*4.5 جدید رنگی تمام رخ با زمینه سفید
  ترجمه سند ازدواج در صورتیکه زن و شوهر با هم سفر میکنند
  گردش حساب سه ماهه آخر به همراه نامه تمکن به لاتین
  ترجمه اسناد ملکی یا تجاری
  ترجمه مدارک شغلی ( شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کسب، پروانه بهره وری، پروانه نظام مهندسی، پروانه مطب، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی و ...)
  تکمیل فرم های مشخصات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان
  ترجمه شناسنامه و ترجمه کارت پایان خدمت برای آقایان
  تهیه لیست سفرهای خارجی در پنج سال گذشته منطبق با مهرهای مربوط در پاسپورت
  توضیحات:
  *نرخ کودک زیر 2 سال: 10% نرخ بزرگسال 
  *در صورت افزايش نرخ بليط هواپيما مابه التفاوت نرخ محاسبه می گردد. 
  *لازم به ذکر است که قیمتهای فوق در صورتی معتبر خواهد بود که درخواست رزرویشن نهائی حداقل یکماه قبل از ورود گروه باشد.
  *با توجه به طولانی بودن مدت صدور ویزا در سفارت کانادا بایستی تکمیل و ارسال مدارک به سفارت حداقل 2 ماه قبل از تاریخ تعیین شده.
  برنامه سفر: 
  روز اول: ملاقات با راهنمای محلی در فرودگاه تورنتو، پس از آن به هتل هیلتون نیاگارا جهت استراحت و اقامت عزیمت خواهید نمود.دیدارازمنظره شبانه آبشار نیاگارا آنهم در هنگام استراحت در برج هتل زیبای هیلتون آغازگر سفر شما خواهد بود. 
   
  روز دوم: پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را در کنار یکی از زیباترین عجایب جهان ( آبشار نیاگارا)  خواهید گذراند. پیاده روی در کنار محوطه زیبای آبشارنیاگارا، بازدید از شهر تاریخی و زیبای نیاگارا آند لیک، بازدید از ساعت گل نیاگارا،و صرف ناهار در رستوران زیبا و گردان برج اسکای لون از جمله تفریحات آن روز خواهند بود.
   
  روز سوم: پس از صرف صبحانه به شهر تورنتو خواهیم رفت و   اقامتمان در هتل4 * Sheraton داون تاون تورنتو پذیرای شب هنگام شما خواهد بود ، 
   
  روز چهارم: پس از صرف صبحانه در هتل گشت تمام روز شهری با حضور راهنمای فارسی زبان خواهید داشت. شما فرصت خواهید داشت تا از این مناطق دیدن نمائید:
  -Central Island                        - Casa Loma Castle    
  - Royal Ontario Museum       -University of Toronto  - visiting CN Tower 
  پس از یک گشت روزانه از مناطق زیبای شهر تورنتو جهت استراحت به هتل باز خواهید گشت.
   
  روز پنجم: پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را وقت آزاد خواهید داشت تا از دیدن مراکز خرید شهر تورنتو لذت ببرید. و پس ازآن یک بازدید عصرانه ازخیابان زیبا و تاریخی   Unionvilleرا تجربه خواهید نمود.  شب را در هتل محل اقامتان به استراحت خواهید پرداخت. 
   
  روز ششم: پس از صرف صبحانه، به سمت پایتخت کانادا ، شهر زیبای اتاوا حرکت خواهیم نمود . در مسیر راه تورنتو به اتاوا در محل ساخت شیرینی معروف پای سیب توقفی کوتاه جهت بازدید و استراحت خواهید داشت. . پس از آن ادامه مسیر رودخانه سنت لارنس را ادامه داده وبازدیدی کوتاه از منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و در صورت مساعد بودن هوا امکان یک گشت یک ساعته با کشتی را در اطراف منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و پس از 
  آن به شهر اتاوا خواهیم رفت و شما شبی خاطره انگیز را در هتل زیبای Hiltonاتاوا تجربه خواهید کرد
   
  روز هفتم: پس از صرف صبحانه و ترک هتل فرصتی دست خواهد داد تا با دیدنیهای تاریخی پایتخت کانادا آشنا شوید شهری مملو از ساختمانها و مجسمه های زیبا، گالری های هنری متنوع، و ساختمان زیبای پارلمان. پس ازیک گشت چهار ساعته شهری در اتاوا و بازدید از موزه تاریخ طبیعی و صرف ناهاربعد از ظهربه سمت شهر مونترال حرکت خواهیم نمود و شب را در هتل Sheraton به استراحت خواهیم پرداخت.
   
  روز هشتم: شهرهای مونترال و نیویورک به عنوان شهرهای مد در آمریکای شمالی معروف میباشند.مونترال شهری تاریخی، شیک و منحصر بفرد است.  در بدو ورود تور شهری همراه با راهنمای محلی در منطقه زیبای مونترال قدیم  شروع اقامت خاطره انگیز شما در شهر مونترال خواهد بود در طی این تور از منطقه مونترال قدیم و خیابانهای زیبای شهر دیدن خواهیم داشت. پس از آن وقت آزاد خواهید داشت تا با گردش در خیابانهای مونترال از دیدنیهای آن لذت ببرید وبه سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکزخرید زیرزمینی دنیا است،بزنیدهتل زیبایsheraton مونترال جهت استراحت شبانه شما مهیا خواهد بود.
   
  روز نهم: پس از صرف صبحانه تور12 ساعته کبک را با حضور راهنمای محلی خواهیم داشت ، یک گشت سه ساعته در شهر زیبای کبک و منطقه کبک قدیم خواهیم داشت،  پس از آن به بازدید از دیدنیهای آن منطقه خواهیم پرداخت و شما این فرصت را خواهید داشت تا از دیدن دیدنیهای شهر لذت  ببرید. بازدید از آبشار در حومه شهر کبک از دیگربرنامه های این روز خواهد بود. کبک یکی از رومانتیک ترین شهرهای جهان میباشد. شهر کبک از نظر ظاهری کاملا دارای ساختار شهرهای اروپائی است که این امر سبب منحصر به فرد شدن این شهر در سراسر آمریکای شمالی میگردد. کبک از قدیمی ترین مناطق تحت سکونت در کشور کانادا میباشد . این شهر 407 سال تاسیس خود را امسال جشن گرفت. پس از گشت شهری زمان آزاد خواهید داشت تا یک بازدید کامل را در شهر زیبای کبک تجربه کنید و شب را در هتل محل اقامتتان در مونترال به استراحت بپردازید.
   
  روزدهم: پس از صرف صبحانه جهت بازدید از کلیسای زیبای نوتردام وساختمان المپیک مونترال خواهیم رفت. پس از صرف ناهار وقت آزاد خواهید داشت تا به سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکز زیرزمینی دنیا است ،بزنید :. وقت آزاد
   
  روز یازدهم: پس از صرف صبحانه و خداحافظی ازشهر مونترال به سمت غرب کانادا و شهر زیبای ونکوور خواهیم رفت و پس از یک پرواز نسبتا" طولانی شب را در هتل زیبای وستین (Westin- Sheraton-delta-Hyatt) اقامت خواهید کرد و با استراحت شبانه آماده شروع  تورشهری در روزهای آتی خواهید شد
   
  روز دوازدهم: پس از صرف صبحانه  تور کامل شهرونکوورا خواهیم داشت که از مناطق دیدنی شهر  از جمله پارک زیبای استنلی که از بزرگترین پارکهای کشور کانادا است – جزیره گرانویل – پارک ویکتوریا بازدید خواهیم نمود 
   
  روز سیزدهم: پس از صرف صبحانه، جهت بازدید از جزیره زیبای ویکتوریا به سمت لنگر گاه کشتی ها خواهیم رفت  باغ زیبای بوچارت و مناظر زیبای شهری و میدان پارلمان از جمله دیدنیهای منطقه خواهد بود. کشتی سواری  در منطقه جزیره ویکتوریا فرصت مناسبی خواهد بود تا دیدنیهای آن منطقه را مشاهده کنید.شب هنگام جهت استراحت به هتل محل اقامتتان در ونکوور باز خواهید گشت.
   
  روز چهاردهم: پس از صرف صبحانه ، جهت دیدن پل معلق شهر ونکوور و مرکز خرید زیبای شهر عزیمت خواهیم نمود. شام را در رستوران ایرانی شهر میل نموده و آخرین شب اقامت خود را در هتل به استراحت پرداخته تا مهیای سفر طولانی به وطن باشید
   
  روزپانزدهم: پس از صرف صبحانه ، در خاتمه سفربه فرودگاه ونکوور انتقال داده خواهید شد.
  LH601   26JUN   IKA-FRA   03:00   05:50 
  LH6676   26JUN   FRA-YYZ   09:20   11:40 
  LH493   10JUL   YVR-FRA   16:20   11:05+1 
  LH600   11JUL   FRA-IKA   14:05   21:25 
   

   

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی
 • کانادا
  نرخ دو تخته : 5.950 $+ 5.950.000
  نرخ یک تخته : 7.850 $+ 5.950.000
  خدمات هتل :
  • 4*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 4.200 $+ 4.790.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 3.200 $+ 4.790.000
 • در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
  اصل پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم
  اصل شناسنامه