بهترین جاذبه های گردشگری برزیل

بهترین جاذبه های گردشگری برزیل

بهترین جاذبه های گردشگری برزیل

 

اگر بخواهیم یکی از مقاصد خوب را برای گردشگری معرفی کنیم، می توانیم تور برزیل تابستان 97 را پیشنهاد دهیم. برزیل یکی از زیباترین کشور ها، به عنوان پنجمین کشور بزرگ جهان، در جنوب آمریکا قرار گرفته است. در این کشور شما می توانید سواحل شنی سفید زیبا، جزایر گرمسیری فوق العاده و همچنین شهرهایی را ببینید که در آن موسیقی و آواز به راه است. چه چیز برای مسافران بهتر از این است؟

چنانچه بخواهید از کشوری دیدن کنید که 7500 کیلومتر خط ساحلی دارد، آبشارهای زیبای آن زبانزد باشد، بیابان های بکر و جنگل های انبود داشته باشد و تالاب حیات وحش آن جذاب باشد، خرید تور برزیل تابستان 97 برای شما بهترین انتخاب خواهد بود.

اکنون لازم است که به معرفی برترین جاذبه های گردشگری در برزیل بپردازیم. با پارمیدا تورز همراه باشید.

دیدن از زیباتری جاذبه های گردشگری برزیل با تور برزیل تابستان 97

تئاتر آمازوناس

این خانه اپرا یا همان تئاتر آمازون، در جنگل آمازون قرار دارد. این سالن زیبا به کمک موادی که از سراسر جهان تهیه شده است، با سنگ های مرمر ایتالیا، فولاد آورده شده از انگلستان، مبلمان ساخت پاریس در روزهای اوج تجارت لاستیک ساخته شده است. نمای خارجی این ساختمان، از گنبدی ساخته شده است که 36000 کاشی و سرامیک آن را تشکیل می دهند که با رنگ پرچم ملی برزیل پوشانده شده است.

در سال 1897 در 7 ژانویه این سالن اپرا اولین نمایش توسط اپرای ایتالیایی را پذیرا بود. بعد از کاهش تحارت لاستیک، منبع اصلی درآمد این سالن کاهش یافت و آن را به تعطیلی کشاند. 90 سال این سالن بدون تئاتر ماند تا اینکه دوباره 1990 دوباره بازگشایی شد.

اورو پِرتو

این شهر به طلای سیاه مشهور است و از شهرهای استعماری برزیل است. در این شهر ساختمان های مدرت با معماری های تاریخی بسیاری دیده می شود. همچنین کلیساهای قرت 18 و 19 تزئین شده از طلا با مجسمه های الیجادینهو در این شهر قرار گرفته است و آن را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری برزیل تبدیل کرده است.

فرنادو د نورنها

یکی از بهترین و بکرترین سواحلی که می توانید با خرید تور برزیل تابستان 97 می توانید از آن دیدن کنید، فرنادو د نورنها است. این مجمع الجزیره سواحلی بکر دارد و چشم انداز و یات وحش آن بی نظیر است. این مجمع الجزیره در 354 کیلومتر از سواحل شمال شرقی برزیل قرار گرفته است و توسط آمریکو وسپوچی در سال 1503 کشف شده است. این جزیره آب گرم دارد  عمق آب آن به 50 متر می رسد و برای غواصی بسیار مناسب است.

مرکز تاریخی اولیندا

اولیندا هم یکی از شهرهای استعماری بسیار خوب در برزیل است. اولیندا در شمال رسیف و در سواحل شمال شرقی این کشور قرار گرفته است. در این شهر جاذبه های گردشگری مختلفی دارد که برترین آن ها را می توان منطقه تاریخی دانست که در مرکز شهر قرار گرفته است. کافه ها، انواع رستوران ها و کلیساها و کارناوال ها در این شهر دیدنی هستند.

سواحل سالوادور

سالوادور مرکز ایالت باهیا است و از شهرهای استعماری جذاب است که در آن موسیقی و ساز و آواز حرف اصلی را می زند. ساحل آن ورودی ارام و جذابی دارد و برای شنا، غواصی، قایقرانی بسیار مناسب است و موج های قوی آن برای موج سواران هیجان انگیز خواهد بود. همچنین سواحل توسط صخره ها احاطه شده اند و تشکیل استخری طبیعی از سنگ را داده اند که برای کودکان ایده آل است.

کارناوال ریو

اگر به ریودوژانیرو بروید، می توانید بهترین و معروف ترین کارناوال برزیل را ببینید. در این کارناوال در حدود دو میلیون نفر برای مدت 4 روز این جشن، به خیابان ها می آیند و جشن و پایکوبی می کنند.

پانتانال

اینجا بزرگترین تالاب جهان است و در غرب برزیل قرار گرفته است، اما این بزرگترین تالاب جهان به سمت بولیوی و پاراگوئه هم کشیده شده است. جیات وحش این تالاب فوق العاده است و یکی از بهترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری برزیل است. این شما می توانید بزرگترین یوزپلنگ ها و به واقع حیات وحش را از نزدیک ببینید.

 

رودخانه آمازون

این رودخانه هم یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری برزیل است. این دومین رودخانه طولانی جهان با 6400 کیلومتر بزرگترین رودخانه حجیم و پر آب جهان است. در این رودخانه بیش از 3 هزار گونه ماهی زندگی می کنند و جالب است بدانید که هنوز هم ماهی های جدیدی در حال مشف شدن هستند. در این ناحیه تورهای قایقرانی زیادی برگزار می شود.

مسیح نجات دهنده

مجسمه ای در ریودوژانیرو قرار دارد که مجسمه مسیح نجات دهنده نام دارد. این مجسمه در ارتفاع 700 متری کوه کُرکُوادو قرار دارد و 39.6 متر طول دارد و نماری از برزیل و ریو است.

 

آبشارهای ایگواکو

اینجا یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین آبشارهای جهان درست در مرز برزیل و آرژاتین قرار گرفته است. این آبشارها از 275 آبشار قرار گرفته است و در امتداد رودخانه ایگواکو است. بهترین بخش این آبشار گلوگاه شیطان است که شکلی شبیه به یو دارد و ارتفاع آن به 82 متر می رسد. این آبشارها می توانند به شهرهای فوز دو ایگواکو در برزیل و پورتو یواسو در آرژانتین برسند.

 

چنانچه قصد دیدن از این جاذبه های گردشگری را دارید، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و بهترین تورهای برزیل را با بهترین قیمت خریداری کنید :

http://www.parmidatours.com/tour/brazil