تور ارزان فرانسه با هتل های یک ستاره فرانسه

تور ارزان فرانسه با هتل های یک ستاره فرانسه

تور ارزان فرانسه با هتل های یک ستاره فرانسه

 

فرانسه یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تور اروپا است. کسانی که قصد سفر با تور لوکس اروپا را دارند، حتما به فرانسه سفر می کنند. اما لازم به ذکر است که سفر به فرانسه به تنهایی می تواند بسیار هزینه بر باشد، اما چنانچه قصد مسافران از سفر به فرانسه، بازدید از دیدنی های این کشور باشد، می توانند برای اقامت هتل های کم ستاره ای را انتخاب کنند. در فرانسه هتل های یک، دو، سه، چهار و پنج ستاره وجود دارد که ما در ادامه قصد داریم به معرفی سه هتل یک ستاره در فرانسه بپردازیم. با ما همراه باشید.

با سه هتل یک ستاره در فرانسه آشنا شوید

هتل دیمز

این هتل یک ستاره در فاصله 18 دقیقه ای از ساحل قرار گرفته است. همچنین این هتل از شهر قدیمی نیس 300 متر فاصله دارد. این هتل دارای اتاق های مختلفی است که در هر یک حمامی کوچک، تلویزیون و یخچال کوچکی هستند و اینترنت وای فای رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

صبحانه ای از میوه تازه، پنیر، ماست و شیرینی های مختلف برای مسافران سرو می شود و مسافران می توانند در اتاق صبحانه و یا در پاسیو این صبحانه خوشمزه را میل کنند.
در این هتل اتاق های دابل با یک تخت دو نفره، اتاق یک نفره با یک تخت یک نفره، اتاق ترینپل با یک تخت تم نفره و یک تخت دو نفره، اتاق تویین با دو تخت یک نفره، اتاق خانوادگی کلاسیم با یک تخت دو نفره و یک تخت دو طبقه وجود دارد.

امکانات هتل

از امکانات این هتل می توان به سیستم گرمایشی، اتاق های خانوادگی، فضاهایی برای افراد سیگاری، اتاق های پاک، کتابخانه، خانه کافه، منطقه ای برای پیکنیک، تراس آفتاب، تراس و باغ اشاره کرد.

هتل Cerise Auxerre

این هتل در فاصله 10 کیلومتری از نمایشگاه Auxerre و همچنین در فاصله 10 دقیقه ای از مرکز شهر اکسر قرار گرفته است. در این هتل وای فای رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد و مسافران می توانند در اتاق های هتل از تلویزیون صفحه تخت، ماهواره، حمام اختصاصی با دوش استفاده کنند.

اتاق های این هتل به اتاق های دابل استاندارد با یک تخت دو طبقه و یک تخت دو نفره بزرگ و اتاق تریپل با یک تخت د طبقه و یک تخت دو نفره بزرگ تقسیم می شوند.

امکانات هتل

از امکانات هتل می توان به راهروهای پاک، سیستم گرمایشی، اتاق های عایق صدا، اتاق های خانواده، امکانات برای افرادی با معلولیت جسمی، اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری، ماشین اسنک و نوشیدنی، انبار چمدان، خانه کافه اشاره کرد.

هتل تریمو

این هتل در فاصله پیاده روی 18 دقیقه ای از ساحل قرار گرفته است و در آن به مسافران اینترنت وای فای رایگان ارائه می شود. در این هتل هر واحد دارای آشپزخانه ای کاملا مجهز است که درون آن ها میز ناهارخوری، تلویزیون، تختخواب، حمام، دوش و لوازم آرایش، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و دستگاه قهوه قرار دارد.

اتاق های هتل به آپارتمان دو خوابه با دو تخت دو نفره و اتاق سه خوابه با دو تخت خواب تقسیم می شوند.

امکانات هتل

این هتل دارای سیتم تهویه هوای مطبوع، اتاق های خانوادگی، اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری است.

منبع: booking.com