تور اروپا، پاییز 98

تور اروپا، پاییز 98

چرا تور اروپا با پارمیدا؟

آژانس مسافرتی پارمیدا، کارگزاری معتبر و شناخته شده در حوزه تورهای اروپا و ترکیه است و می توانیم بهترین قیمت تور را در پکیجی مناسب به مسافران و گردشگران ارایه دهیم. چه برای فصل جاری یعنی تابستان و چه برای پاییز 98 از همین حالا اقدام کنید. مشاوران با تجربه ما همه نوع راهنمایی برای خرید و رزرو تور مناسب به شما ارایه خواهند داد. تورهای اروپایی آژانس مسافرتی پارمیدا برای  پاییز 98 درادامه لیست شده است.

طبق گزارش تریپ ادوایزر شهرهای محبوب اروپا از دید مسافران به ترتیب عبارتند از: لندن، استانبول،پاریس، پراگ، رم، بارسلونا، لیسبون، سن پترزبورگ، آمستردام، بوداپست، فلورانس، آتن، ونیز، لااولیوا، گورمه، برلین، مادرید و وین. البته متناسب با نظر کاربران این رتبه ها دایم تغییر می کند. تورهای اروپایی پارمیدا مقاصد مهم و شناخته شده در اروپاست که کشورهای اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان، سوئیس، هلند در بین هموطنان طرفداران بسیاری دارد. در این تورها شهرهای مهم توریستی، انواع جاذبه های تاریخی، گردشگری، طبیعی، پارک های تفریحی، کلیساها و مراکز مذهبی و مراکز خرید مورد بازدید قرار می گیرد و از همه مهمتر همسفران پارمیدا می توانند سبک زندگی شهرهای مختلف اروپا را در این تورها تجربه کنند.

  تورهای اروپایی آژانس پارمیدا

  تور اروپا

  تور اروپا

  اقامت در هتل های مناسب و پذیرایی در رستوران های خوشنام انجام می شود. راهنمایان محلی و فارسی زبان تورهای پارمیدا، با حضور پربار و مستمر خود در همه روزهای تور، لحظات خوبی را برای مسافران پارمیدا رقم خواهند زد.

  اگر می خواهید به مهد گردشگری سفر کنید، میبایست تور اروپا را خرید کنید. چرا؟ چون این تورهای اروپا هستند که شما را به بهشتی سر سبز می برد. اگر تصمیم به خرید توراروپا را داشته باشید، تورهای ترکیبی متنوعی به شما پیشنهاد می شود؛ تورهایی از قبیل تور فرانسه، هلند و اسپانیا، تور فرانسه و هلند، تور دور ایتالیا، تور اسپانیا، تور کشتی کروز اروپا، تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، تور دور ایتالیا و فرانسه، تور یونان، تور ترکیبی سوئیس، تور فرانسه، تور اتریش، ایتالیا و فرانسه، تور اتریش، تور فرانسه، هلند و آلمان و... .

  در میان این تورها، نام آشنا ترین آنها شاید فرانسه باشد، کشور عشاق که شما را به دیدن زیباترین های اروپا دعوت می کند. در اسپانیا ارزان ترین گردشگری اروپایی را تجربه خواهید کرد، ایتالیا شما را به دوران کهن قرون وسطی برده و در اتریش از طبیعت پایان ناپذیر و بکر لذت می برید.

  در تورهای اروپایی برنامه ی بازدید از برترین جاذبه های گردشگری هر کشوری که مقصد سفرتان باشد، به شکل فوق العاده منظم و هوشمندانه ای ترتیب داده شده است و سعی شده تا تمام دیدنی های برتر کشور مقصد در تورهای گردشگری گنجانده شود. یعنی تور اروپا پارمیدا را که بخرید، تمام اروپا را با یک برنامه مرتب خواهید گشت. البته نگران نباشید، روزهایی هم برای خودتان هستید و می توانید به مرا کز خرید بروید و حسابی خرید کنید و کمی هم تنها خوش گذرانی کنید.

  در فرانسه به کجا ها می روید؟

  برترین دیدنی هایی که در فرانسه و شهر پاریس وجود دارد را خواهید دید، یعنی جاذبه های گردشگری چون برج ایفل، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی، موزه ی لوور، کاخ شایو، باغ تویلری، باغ لوگزامبورگ، خیابان شانزه لیزه، سکره کور در مونمارتر، کاخ گارنیه و... . این ها فرانسه را می سازند.

  کشور بعدی ایتالیاست

  پارمیدا با تور اروپا، شما را به جذاب ترین و مشهورترین مکان های دیدنی در کشور ایتالیا و شهر رم می برد، یعنی بنای باشکوه کلئوسئوم، موزه ی واتیکان رم، فواره ی افسانه ای تروی، معبد پانتئون، رومن فروم، میدان ناووتا، موزه ی بورگزه، پله های اسپانیایی، قلعه ی سن آنجلو، کلیسای سنت پیتر، و بسیاری از جاذبه های گردشگری دیگر.

  دیدنی های برتر اسپانیا کجاست؟

  برترین نقاط گردشگری بارسلونا که با پارمیدا از آنها دیدن می کنید عبارتند از: کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا، کاسا میلا، پارک بازی گوئل، منطقه ی باری گوتیک، موزه ورزشگاه کمپ نوئو، پارک مون جوییک، ساحل بارسلونتا، موزه ی هنر منلی کاتالونیا، کاسا باتلو و... .

  در اتریش از این ها دیدن می کنید

  اتریش هم مکان های بسیاری برای گردشگری دارد. مثلا در سفر اروپایی شما به اتریش در شهر وین مواردی از قبیل کاخ شونبرون، کاخ هافبورگ، موزه ی تاریخ هنر، کاخ بلودیره، کلیسای جامع سنت اشتفان، موزیومس کوارتیه، پارک و مجموعه ی تفریحی و گردشگری پراته، رینگ اشتراسه، کاخ آلبرتینا، اشتفان پلاتز و... را خواهید دید.

  و اما یونان

  یونان هم جز برنامه ی گردشگری آژانس مسافراتی پارمیدا است. در ادامه ی سفر خود، در شهر آتن مواردی چون آکروپولیس، موزه ی آکروپولیس، موزه ی باستان شناسی، پارتنون، آگورا، باغ ملی آتن، استادیوم پاناتنائیک، معبد زئوس المپیا، منطقه ی پلاکا، و سواحل زیبای آتن را خواهید دید. چنانچه این سفر هیجان انگیز برایتان جذاب است، تا فرصت هست، تور زمستانی اروپا پارمیدا را خریداری کنید و با امنیت و آرامش سفر کنید. ثبت لحظات خوب و تجربه ای به یاد ماندنی در هر تور اروپا به مقاصد مختلف که بر می گزینید.