ویژه پاییز 96 / 6 شب و 7 روز
قیمت تور از: 
2.255.000
ماهان ایر
شماره تور: 
PRMH001
 • *پکیج در روزهای شنبه 100/000 تومان و جمعه و سه شنبه ها 200/000 تومان دارای افزایش نرخ می باشد.*

  خدمات :

  بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ماهان ، 6 شب اقامت در هتل با صبحانه( 2 شب دهلی + 2 شب آگرا + 2 شب جیپور ) ، ویزا ، راهنمای فارسی زبان ، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری ، بیمه مسافرتی ،  3 روز گشت شهری با غذا، یک گشت خرید در جیپور

  توضیحات:

  1- پرواز و هتل به صورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد . 

  2-مدارک مورد نیاز: 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی 4×3 – اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- مشخصات کامل فردی – کپی صفحه اول و دوم شناسنامه 

  3- نرخ کودک زیر 2 سال 490/000 تومان می باشد . 

  4 - کلیه ورودیه ها بعهده مسافر می باشد . 

  5- پرداخت 50% علی الحساب در هنگام رزواسیون ضروریست .در غیر اینصورت درخواست تایید نخواهد شد . 

  6- آژانس پارمیدا مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخواهد داشت . 

  برنامه سفر به هند: 

  روز اول : دهلی 

  پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی دهلی و انجام تشریفات در هنگام خروج از سالن ترانزیت نماینده لاچین سیر  را  با تابلوی که در واچر مشخص شده ملاقات می کنید و شما از انجا به هتل انتقال داده می شوید .

  روز دوم :دهلی 

  دهلی  پایتخت سرزمین شگفتی هاست. دهلی که هندوستان کوچک نیز نامیده می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان به شمار می رود. حتی با وجود ظاهر مدرن و تازه ای که این روزها از خودش نمایش میدهد، اما روح باستانی شهر همه جا به چشم می آید. روحی باستانی که از میان سال ها تاریخ و هنر مشرق زمین و خاطره ی جنگ های پر سر و صدا برخاسته؛ دهلی یازده بار در طول تاریخش ویران و دوباره ساخته شد تا به شهر دوگانه‌ی مدرن-سنتی امروزی رسیده است.

  بعد از صرف صبحانه ، همراه با لیدر فارسی زبان  به تور دهلی جدید و قدیم که شامل گشت شهری دروازه هند بنای یاد بود ملّی جنگ که در قلب شهر دهلی نو پایتخت کشور هندوستان واقع شده است. ارتفاع این بنای تاریخی 42 متر و توسط یکی از معماران مشهور بریتانیایی ساخته شده است، کاخ ریاست جمهوری ، RAJ CHAT(MAHATMA GANDI)و منار قطب که 73متر ارتفاع دارد و بلندترین بنای آجری دنیا به شمار می رود ،قُطُب منار جزو اولین بناهای عظیم هند و از نمونه‌های بارز معماری هندو-اسلامی است و در آخر به هتل باز می گردیم.

  روز سوم:دهلی –آگرا 

  بعد از صرف صبحانه به سمت آگرا که سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هندوستان است حرکت می کنیم .

  فاصله دهلی تا آگرا 210 کیلومتر ،که حدودا 5 ساعت با ماشین می باشد.

  روز چهارم : آگرا 

  بعد از صرف صبحانه به بازدید از تاج محل می روید این بنای مهم با معماری ایرانی در خور توجه ، خود به عنوان مهمترین بنای تاریخی هند و یکی از عجایب هفتگانه ،شهرت جهانی دارد. تاج‌محل که بنای یادبود ملکه ایرانی‌تبار ممتاز محل است، سال ۱۶۴۸ میلادی ساخته شد و خود شاه‌جهان هم در طرح‌ریزی ساختمان آن نقش مستقیم داشت (سایت تاج محل در روزهای جمعه تعطیل می باشد)، سپس از قلعه آگرا که به قلعه سرخ یا حصار سرخ نیز مشهور است ودر شمال بنای تاج محل واقع شده است  بازدید میکنید .

  روز پنجم: آگرا –جیپور 

  بعد از صرف صبحانه به سمت جیپور حرکت کرده ،جیپور معروف به شهر صورتی و از شهرهای تاریخی هندوستان و مرکز ایالت راجستان است. شهر جیپور در شمال غربی کشور هند قرار دارد این شهر از مراکز مهم گردشگری در هند است و به خاطر وجود ساختمان‌های پرشمار صورتی‌رنگ در شهر، به آن لقب شهر صورتی داده شده‌است .

  فاصله آگرا تا جیپور 245 کیلومتر ،که حدودا 6 ساعت با ماشین می باشد

  روز ششم : جیپور 

  بعد از صرف صبحانه به سمت پایتخت باستانی آمبر حرکت میکنیم و از قلعه آمبر بازدید میکنیم ، بازدید بعدی از کاخ شهر است این مجموعه کاخ شامل عمارت های متعدد ، حیاط و باغ های مختلف می باشد، کاخ شهر در قلب تاریخی شهر جیپور و در نزدیکی کاخ هوا محل جیپور واقع شده است. معماری این سازه همانند تمامی بناهای تاریخی دیگر هند از ترکیب بی نظیر ماسه سنگ قرمز رنگ و سنگ مرمرهای سفید  وسیاه است. این کاخ ها تزئینات بی نظیر و منحصر به فردی را دارد ، که قسمتی از این کاخ هم اکنون موزه است .

  همچنین  در قلب تاریخی شهر جیپور یک سازه شگفت انگیز معماری نجومی است. در نزدیکی کاخ هوا محل و کاخ شهر جیپور واقع شده است. این سازه شگفت انگیز رصد خانه جانتار مانتار جیپور نام دارد که در سال 1728 توسط Jai Singh ساخته شده است. تمام اجزای این سازه همانند یک مقیاس یا ابزار نجومی عمل می کنند و از آنها برای محاسبه های نجومی بهره می بردند. علاوه بر کارکرد نجومی چرخش ها  و بالا رفتن از پله هایی که به سمت آسمان می روند کارکرد معنای متفاوت به این سازه می دهد که فراتر از یک سازه ساده نجومی است، که در پایان مورد  بازدید قرار می دهیم 

  روز هفتم :جیپور – دهلی 

  بعد از صرف صبحانه به سمت دهلی حرکت می کنیم. 

  فاصله جیپور تا دهلی  265 کیلومترکه حدودا 6 ساعت می باشد. 

  به محض رسیدن به هتل در دهلی  CHECK IN  انجام می شود.  

  روز هشتم :

  حرکت به سمت فرودگاه دهلی

   

  به امید سفری خوب در تور هند برای همه همسفران پارمیدا

   

  تور بمبئی + گوا 

   

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی
 • دهلی, آگرا, جیپور
  نرخ دو تخته : 2.255.000
  نرخ یک تخته : 2.955.000
  خدمات هتل :
  • 4*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 1.820.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 1.250.000
  دهلی, آگرا, جیپور
  نرخ دو تخته : 2.550.000
  نرخ یک تخته : 3.295.000
  خدمات هتل :
  • 5*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 1.890.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 1.250.000
  دهلی, آگرا, جیپور
  نرخ دو تخته : 2.845.000
  نرخ یک تخته : 4.045.000
  خدمات هتل :
  • 5*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 2.090.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 1.250.000
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
  در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.