ویژه پاییز 1402 / 5 شب و 6 روز
قیمت تور از: 
هزینه پرواز + 1290 €
ترکیش ایرلاین
شماره تور: 
PRMSPI001
 • درباره بارسلون

  بارسلون، شهری ساحلی، و مرکز استان بارسلونا  و کاتالونیا، در شمال شرقی اسپانیا، واقع در 90 مایلی (150 کیلومتری) جنوب مرز فرانسه. این بندر بزرگ مدیترانه و مرکز تجاری اسپانیا است و به دلیل فردیت، علاقه فرهنگی و زیبایی ظاهری خود مشهور است.

  هانس کریستین اندرسن در بازدید خود از این شهر در سال 1862 اظهار داشت که بارسلونا "پاریس اسپانیا" است. این شهر در واقع یک مرکز فرهنگی بزرگ با تاریخ قابل توجه است. مملو از آرشیوها، کتابخانه‌ها، موزه‌ها و ساختمان‌های مورد علاقه است که نمونه‌های فوق‌العاده‌ای از دکوراسیون و معماری مدرنیستی و هنر نو را به نمایش می‌گذارد. از اواخر دهه 1970، با به رسمیت شناختن رسمی زبان کاتالان و اعطای سطوح قابل توجهی از خودگردانی منطقه ای، زندگی فرهنگی دوباره احیا شد و آگاهی جدیدی از عمق و تنوع فرهنگ کاتالان را به همراه داشت.

   

  جغرافیای بارسلون

  بارسلون، رو به دریای مدیترانه در جنوب شرقی، در دشتی قرار دارد که  توسط رودخانه بسوس (شمال)، رودخانه لوبرگات (جنوب)، صخره‌ ی مونتجویچ احاطه شده است.

   

  آب و هوای بارسلون

  اگرچه بارسلون گاهی باد می‌وزد، اما نیم‌دایره کوه‌های محافظ آن، آن را در برابر بادهای خشن و سردی که از شمال و غرب می‌وزد محافظت می‌کند. میانگین دمای سالانه 61 درجه فارنهایت (16 درجه سانتیگراد) است. ژانویه سردترین ماه با میانگین دمای 49 درجه فارنهایت (9 درجه سانتیگراد) و آگوست با 76 درجه فارنهایت (24 درجه سانتیگراد) گرمترین ماه است. میزان بارندگی در حدود 23 اینچ (600 میلی متر) در سال است.

   

  شهر بارسلون

  در مرکز شهر محله گوتیک قرار دارد. واقع در بین رامبلاس، مجموعه ای از بلوارهای متصل، که به سمت جنوب شرقی به سمت دریا می رود، خیابان های با پیچ و خم های باریک که با ساختمان های باشکوه قرون وسطایی پر شده است. کلیسای جامع، کاخ اسقفی و کلیساها گواهی بر اهمیت بارسلون به عنوان یک مرکز مذهبی است. ساختمان‌های دولتی - مانند کاخ جنرالیتات (مقر جامعه خودمختار کاتالونیا)، ساختمانی متعلق به قرن 14 تا 15 با نماهای باروک و نئوکلاسیک، و کاخ سلطنتی - گواه بر اهمیت شهر به عنوان پایتخت اداری است. دیوارهای رومی تا حد زیادی به این دلیل باقی می مانند که بخش هایی از آنها در شهر قرون وسطایی گنجانده شده بود، و دیواری که در قرن سیزدهم در امتداد رامبلاس ساخته شد، به طور موثری آن را در هم پیچید.

  .برای بازدیدکنندگان، جاذبه اصلی همچنان در مرکز شهر، به ویژه در اطراف رامبلا است

  تفرجگاه معروف با میدان تاریخی کاتالونیا از لکزامپل جدا می‌شود و به بندر و میدان پورتال د لا پائو منتهی می‌شود، جایی که بنای تاریخی کریستف کلمب در بزرگداشت کشف آمریکا و اعلام کشف آن در بارسلون قرار دارد. رامبلا یکی از لذت بخش ترین بخش های شهر را تشکیل می دهد، نوارهای وسیع و درختکاری شده در مرکز آنها به مجموعه ای از غرفه ها و کیوسک های فروش اقلامی مانند گل، حیوانات خانگی، و کتاب و روزنامه اختصاص داده شده است.

  بارسلونا همیشه معماران برجسته و اصلی را به خود جذب کرده است. برخی از افراد ساختمان‌های مدرن‌تر در امتداد دیاگونال را بسیار چشمگیر می‌دانند، اما مقدار کمی از آن‌ها را می‌توان با کار مجسمه‌ساز و معمار کاتالونیایی آنتونی گائودی مقایسه کرد، معبد بزرگ و استادانه‌اش از خانواده مقدس (ساگرادا فامیلیا) به نمادی از خود شهر او کمک های قابل توجه دیگری از جمله ساختمان های آپارتمانی چند طبقه کازا باتلو، کازا میلا و پارک گوئل انجام داد و آثار گائودی در سال 1984 به عنوان میراث جهانی یونسکو معرفی شدند. معماران دیگری مانند لوئیس دومنهچی مونتانر نیز تولید کردند. سازه های قابل توجه به سبک مدرنیستی مانند کاخ موسیقی که در سال 1997 به عنوان میراث جهانی یونسکو معرفی شد.

   

   

  اقتصاد بارسلونا

  صنعت بارسلونا نسبتاً به روز است و این شهر دارای بازارهای بازرگانی طولانی مدتی است که به آن ثبات می بخشد. تقریباً یک چهارم صادرات اسپانیا از کاتالونیا است و سه چهارم صنعت کاتالونیا در منطقه بارسلون متمرکز شده است که حدود یک پنجم تولید صنعتی اسپانیا را تامین می کند. این شهر تقریباً یک چهارم کل سرمایه گذاری خارجی در اسپانیا را دریافت می کند. از لحاظ تاریخی، صنعت نساجی بر اقتصاد بارسلونا تسلط داشت، اما اهمیت نسبی آن با توسعه بخش خدمات، که تقریباً چهار پنجم کل مشاغل را تشکیل می دهد، کاهش یافته است. مواد شیمیایی، داروسازی، خودرو، الکترونیک و تولید لوازم خانگی از جمله صنایع پیشرو بارسلونا هستند.

   

  تله کابین در بارسلون

  حمل و نقل عمومی توسط اتوبوس، مترو و راه آهن سطحی تامین می شود. تله کابین نیز وجود دارد. آزادراه‌ها بارسلون را به شبکه بزرگراهی کاتالونیا متصل می‌کنند که به تونل کوهستانی کادی در پیرنه می‌پیوندد و دسترسی به شبکه بزرگراه فرانسه را فراهم می‌کند. متروی کلان شهر که در سال 1924 افتتاح شد، به راه آهن شهری متصل می شود و خدمات منظمی را به برخی از شهرداری ها در منطقه شهری و فرودگاه بین المللی ال پرات در حدود 8 مایلی (13 کیلومتری) جنوب غربی شهر ارائه می دهد. می توان در آنجا به شهرهای بزرگ جهان ارتباط برقرار کرد. بندر بارسلون کشتی‌هایی را از تمام نقاط جهان در خود جای می‌دهد و همچنین خدمات کشتی را به جزایر بالئاریک و جنوا ایتالیا ارائه می‌دهد. این شهر یک مرکز مهم کشتیرانی اروپایی است.

   

  جاذبه گردشگری بارسلون

   

  کلیسای ساگرادا فامیلیا Basílica de la Sagrada Família

  کلیسای دلاساگرادا فامیلیا در قسمت شمالی شهر قرار دارد و با 18 برج مخروطی شکل که بالاتر از همه ساختمان‌های دیگر اوج گرفته‌اند، بر اطراف آن تسلط دارد. یکی از معروف ترین کلیساهای اروپا، این بنای تاریخی شگفت انگیز به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

  معمار مشهور کاتالانی دوران مدرن، آنتونی گائودی در سال 1883 مأموریت یافت تا این کلیسا را ​​به عنوان یک کلیسای نئوگوتیک طراحی کند. اما او به جای پیروی از نقشه ها، نمونه ای از معماری معروف سوررئالیستی آرت نوو خود را خلق کرد. او هیچ ایده محکمی در ذهن نداشت، ترجیح می داد با پیشرفت کار برنامه ها را تغییر دهد و به آن اضافه کند.

  اگرچه گائودی در ابتدا بین 10 تا 15 سال برای ساخت آن پیش بینی کرده بود،اما در طول زندگی او هرگز تکمیل نشد. از سال 1926، چندین معمار دیگر بر اساس نقشه های گائودی به کار بر روی باسیلیکا ادامه دادند. در سال 2010، شبستان اصلی تکمیل شد و باسیلیکا توسط پاپ بندیکت شانزدهم تقدیس شد (اگرچه ساخت و ساز هنوز ادامه دارد و انتظار می رود تا سال 2026 تکمیل شود)

   

  بازدیدکنندگان ابتدا از نمای بیرونی مجلل با نمای رسا عیسی مسیح که تولد عیسی را به تصویر می‌کشد و نمای هیجان انگیز مصائب ، مرگ و رستاخیز عیسی را نشان می‌دهد، شگفت‌زده می‌شوند.

   

   

  Barri Gòtic​ باری گوتیک (محله گوتیک)

  در سال 2000 ، محله گوتیک مرکز معنوی و سکولار شهر بوده است. بقایای ساختمان‌های روم باستان هنوز در اینجا یافت می‌شود، اما قرون وسطی با بناهای تاریخی بسته‌بندی شده در این محله به بهترین شکل نشان داده می‌شود.

  کلیسای جامع صلیب مقدس و سنت اولالیا که عمدتاً بین قرن‌های 13 و 15 ساخته شده است، قلب محله گوتیک است. اطراف کلیسای  از خیابان ها و کوچه های سنگفرش شده است.

  گردشگران از چرخیدن در مسیرهای عابر پیاده و توقف برای کشف بوتیک ها و رستوران های جالب محله لذت خواهند برد. با قدم زدن در اینجا، بازدیدکنندگان در فضای جادویی دنیای قرون وسطایی را بدون ترافیک  میگردند.

  چشم اندازی که با صدای مردم در حال گفتگو و خنده یا صدای کوبیدن گیتار کلاسیک اسپانیایی جان می گیرد. بچه‌ها اغلب در گوشه‌های پنهان محله گوتیک یک بازی فوتبال بازی می‌کنند و ساکنان محلی در پیاده‌رو کافه‌هایی که در اطراف کوچه ها قرار دارند، معاشرت می‌کنند.

  در منطقه اگزامپل در نزدیکی بلوار زیبای پسیج دی گراسیا ، کازامیلا که در فهرست یونیسکو ثبت شده است، مشهورترین ساختمان سکولار آنتونی گائودی است. کازا میلا همچنین به لاپدرآ معروف است که به «معدن سنگ» تشبیه شده است، زیرا این ساختمان شبیه یک معدن سنگ باز است.

  این سازه پر زرق و برق که بین سال های 1906 تا 1912 ساخته شده است، بیشتر شبیه یک مجسمه است تا یک ساختمان کاربردی. تمام خطوط نمای سنگ طبیعی منحنی است، با پنجره‌های گرد و نرده‌های فلزی بالکن که به شکل‌های گیاهی دور هم قرار گرفته‌اند. حتی سقف دارای فرمی موج دار است که با دودکش های تزئینی تکمیل می شود. کازا میلا که برای استقبال از گردشگران طراحی شده است، دارای بوتیک ها و یک رستوران شیک در نیم طبقه ساختمان، کافه د لا پدرا، است که غذاهای لذیذ کاتالونی را برای ناهار و شام ارائه می دهد. در این رستوران برانچ و تاپاس نیز سرو می شود.

   

   

   

  مرکز اجتماعی بارسلونا La Rambla 

  مرکز زندگی اجتماعی در لارامبلا قرار دارد، خیابانی وسیع با سایه درخت که شهر قدیمی را به دو قسمت تقسیم می کند. رامبلا از پلاسا د کاتالونیا ،جایی که صومعه زیبای رومی قرن دوازدهمی سانتا آنا قرار دارد، تا بندر امتداد دارد.

  این خیابان دارای پیاده روهای وسیع عابر پیاده با ردیفی از مغازه ها، رستوران ها و کافه های روباز است که آن را به یکی از محبوب ترین پاتوق های شهر تبدیل کرده است.

  در طول روز، بسیاری از مردم محلی اینجا پیدا می شوند که خریدهای روزمره خود را در مرکات د بوکریا انجام می دهند. در شب، گروه‌هایی از دوستان و خانواده‌ها برای لذت بردن از هوای تازه و محیط پر جنب و جوش عصرگاهی خود به رامبلا می‌روند. در برخی از روزها، تماشاچیان ممکن است با موسیقی زنده، نمایش مایک یا سایر اجراهای خیابانی  پذیرایی شوند.

   

   

   

  ساحل بوگاتلBogatell Beach

  یکی از بهترین سواحل اسپانیا در محدوده شهر بارسلونا قرار دارد. مردم بومی برای آفتاب گرفتن، معاشرت، استراحت، بازی والیبال یا موج سواری به ساحل بوگاتل می روند. سایر کارهایی که باید انجام دهید شامل کایت سواری و کایاک است.

  این ساحل 600 متری دارای خط ساحلی شنی و امکانات رفاهی عالی است: سرویس بهداشتی، دوش، پارکینگ، تفرجگاه ساحلی، بارهای میان وعده، و بستنی فروشی. همچنین جندین نجات غریق برای اطمینان از ایمنی ساحل وجود دارد.

   

   

  Palau de la Música Catalana (کاخ موسیقی کاتالان)

  کاخ موسیقی کاتالان که بین سالهای 1905 تا 1908 به عنوان سالن کنسرت برای انجمن کرال اوفو کاتالا ساخته شد، توسط معمار لوئیس دومنک ای مونتانر، به سبک مدرنیستی کاتالان طراحی شد. ساختمان ثبت شده در فهرست یونسکو نمونه ای از سبک هنر جدید است که نما ی انبوهی از عناصر مجسمه سازی و آهن آلات نفیس است.

  دکوراسیون داخلی به همان اندازه رنگارنگ و خیال انگیز در سالن کنسرت است. این تالار دلربا که با نقاشی گل و میوه آراسته شده است، محیطی شگفت انگیز برای اجرای موسیقی فراهم می کند. سالن کنسرت که حدود 2200 نفر گنجایش دارد، تنها سالن در اروپا است که در طول روز به طور کامل توسط نور طبیعی روشن می شود.

  آثار هنری چشم نواز هر اینچ مربع از دیوارها و سقف سالن کنسرت را می پوشانند. دیوارهای دو طرف عمدتاً از شیشه های رنگی تشکیل شده است. سقف دارای یک نورگیر عظیم از شیشه های رنگی است که توسط آنتونی ریگالت طراحی شده است که مرکز آن گنبدی معکوس در سایه های طلایی که با رنگ آبی احاطه شده است خورشید و آسمان را به تصویر می کشد.

   

   

  کلیسای جامع صلیب مقدس و سنت اولالیا

  در مرکز محله گوتیک در مونت تابور، کلیسای جامع سانتا کروز و سانتا اولالیا قرار دارد. این کلیسای جامع قرون وسطایی شاهکاری از معماری گوتیک کاتالان با نمای مجسمه‌سازی‌شده‌ای است.

  این بنا شامل آثار هنری باشکوهی از اثر برنات مارتورل، و همچنین سایر محراب‌های قرون وسطایی و طلاکاری‌شده و جواهر‌کاری شده قابل توجه است.

  صومعه کلیسای مقدس و پناهگاه باغ 13 غاز زنده که نماد شهادت سنت اولالیا هستند، بسیاری از بازدیدکنندگان را شگفت زده می کند. حوض صومعه محل زندگی غازها است.

  مراسم عشای ربانی در کلیسای جامع سانتا کروز و سانتا اولالیا چندین بار در روز برگزار می شود. خدمات به زبان اسپانیایی یا کاتالان برگزار می شود. هر روز حداقل یک مراسم عشای ربانی به زبان اسپانیایی برگزار می شود.

   

   

  پارک گوئل: پارک سورئالیست گائودی

  این پارک مجلل 19 هکتاری در دامنه تپه، رنگارنگ، شاد، و پر از هیائو، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. پارک گوئل که بین سال‌های 1900 تا 1914 ساخته شد.

  فواره‌های باشکوه ، غارها، تالار ستون‌دار، پلکان‌های پیچ در پیچ و صندلی‌های گفتگوی نیمه بسته در سراسر فضای باغ پراکنده شده‌اند.

  مناطق پیک نیک و یک تراس دیدنی وجود دارد که مناظر پانوراما از شهر و دریا را ارائه می دهد. خود گائودی عاشق این منطقه از شهر بود و خانه اش در اینجا قرار داشت.

  در داخل پارک گوئل، کازا موزه گائودی (موزه خانه گائودی) قرار دارد که گائودی نزدیک به دو دهه در آن زندگی کرده است. این موزه به بازدیدکنندگان درباره زندگی و آثار معماری گائودی آموزش می دهد. که شامل اشیاء تزئینی و مبلمان است که توسط گائودی طراحی شده است.

  بلیط های ورودی برای بازدید از پارک گوئل الزامی است. از آنجا که این یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری در بارسلونا است، توصیه می شود برای جلوگیری از شلوغی، زودتر (در صورت امکان صبح) به آنجا برسید.

   

  https://www.parmidatours.com/

   

  Casa Batllóکازا باتلو

  یکی دیگر از آثار شگفت انگیز گائودی، کازا باتلو که در فهرست یونسکو ثبت شده است، یکی از مشخصه ترین ساختمان های مدرنیستی در بارسلون است. این عمارت فوق‌العاده به‌عنوان یک اقامتگاه خصوصی برای تولیدکننده پارچه  طراحی شده است. این ساختمان رویایی با نمای تزئینی خود مانند قلعه ای از یک افسانه سورئال به نظر می رسد..

   

   

   

  Museu Picasso de Barcelonaموزه پیکاسو، بارسلون

  موزه پیکاسو که در سال 1963 افتتاح شد، پنج کاخ قرون وسطایی در محله گوتیک در کال د موتکادا را احاطه می‌کند که به نام یک خانواده مهم محلی قرن دوازدهم نامگذاری شده‌اند. کال د موتکادا به‌عنوان یک بنای تاریخی-هنری ثبت شده است و پنج کاخ از بناهای برجسته گوتیک کاتالونیایی هستند که به قرن‌های 13 و 14 بازمی‌گردند. معماری هر ساختمان دارای یک پاسیو مرکزی و یک راه پله بیرونی بزرگ است.

  مجموعه موزه بر آثار خلق شده توسط پابلو پیکاسو به عنوان یک هنرمند جوان تمرکز دارد. این مجموعه با بیش از 4000 اثر، استعدادهای این هنرمند را در طول سال های شکل گیری خود آشکار می کند. مجموعه ای جامع شامل نقاشی هایی است که از سال 1895 و تا دوره پیکاسو (1901 - 1904) خلق شده اند.

   

   

   

  Plaça del Rei پلاسا د ری

  پلاسا د ری میدانی آرام در محله گوتیک است که در ردیف ساختمان‌های قرون وسطایی باشکوه قرار گرفته است. معماری باشکوه اهمیت بناهای تاریخی را نشان می‌دهد: کاخ کاتالان، کاخ ستوان قرن شانزدهمی، و کلیسای کوچک سلطنتی قرن چهاردم

  یکی از چشمگیرترین نقاط دیدنی تاریخی در این میدان، کاسا کلاریانا پادلاس قرن شانزدهمی است که موزه تاریخ بارسلونا را در خود جای داده است. این موزه جذاب، تاریخ بارسلونا را بیش از 2000 سال دنبال می‌کند، که از دوران روم باستان شروع می‌شود، از دوره‌های رنسانس و باروک و تا جنگ داخلی اسپانیا ادامه می‌یابد.

  پلاسا د ری همچنین به عنوان یک مکان در فضای باز برای کنسرت های موسیقی استفاده می شود.

   

   

   

  نیوکمپ Camp Nou

   

  همانطور که ساختمان‌های مدرنیستی کاتالان برای طرفداران معماری جاذبه‌های دیدنی هستند، نیوکمپ نیز برای طرفداران فوتبال (فوتبال) جالب است. نیوکمپ یکی از مکان‌های برگزاری بازی‌های المپیک تابستانی 1992 بارسلونا بود و امروز میزبان تیم اف سی بارسلونا است. این استادیوم 99354 نفری بزرگترین ورزشگاه اروپا و دومین استادیوم بزرگ جهان است.

   

  نیوکمپ تورهایی با راهنما ارائه می دهد که توسط راهنمایان رسمی دو زبانه باشگاه بارسلونا هدایت می شوند. این تورها (به زبان انگلیسی و اسپانیایی) نکات برجسته استادیوم مانند زمین بازی، رختکن تیم، تونل بازیکنان را پوشش می دهند.

   

  تورهای راهنما شامل بازدید از موزه بارسا نیز می شود. موزه بارسا جوایز، عکس‌ها و نمایشگاه‌های چندرسانه‌ای از جمله فیلم‌هایی از گل‌های قهرمانی باشگاه بارسلونا را ارائه می‌کند..

  کافه بارسا در نیوکمپ مکانی سرگرم کننده برای تماشای بازی های زنده و ضبط شده در تلویزیون های بزرگ است. سرآشپزها در یک آشپزخانه اوپن کار می‌کنند، جایی که مهمانان می‌توانند این عمل را تماشا کنند، غذاهای سنتی کاتالونیایی مانند گوشت کبابی و ماهی پخته شده در اجاق هیزمی و همچنین برخی از تاپاس‌های مورد علاقه بازیکنان باشگاه بارسلونا را آماده می‌کنند. کافه بارسا همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر باز است.

   

   

  Magic Fountain of Montjuïcچشمه جادویی مونتجوئیک

  در صدر فهرست کارهایی که باید در بارسلونا در شب انجام دهید، تماشای چشمه جادویی مونتجوئیک ، در نزدیکی پلاسا د اسپانیا در محله مونت جوئیک است. فواره بزرگ آرت دکو توسط کارلس بوئیگاس برای نمایشگاه بین المللی 1929 که در مونتجوئیک برگزار شد، طراحی شد.

  فواره جادویی مونتجوئیک با نور رقص و نمایش های فواره ای که با موسیقی تنظیم می شوند، همه سنین را به وجد می آورد. نمایش ها از پنجشنبه تا یکشنبه در تابستان و جمعه و شنبه در فصل خارج از فصل برگزار می شود. نمایش‌های شبانه چند ساعت به طول می‌انجامد و هر نیم ساعت یک بار موسیقی برگزار می‌شود.

   

   

  لابارسلونتا La Barceloneta

  در مجاورت بندر کروز، دهکده ماهیگیری قدیمی لابارسلونتا (اکنون محله ساحلی بارسلونا) با ساحل طولانی و عریض سنت سباستیا هم مرز است، جایی که مردم محلی برای آفتاب گرفتن، موج سواری و معاشرت در رستوران های غذاهای دریایی که مشرف به ساحل هستند، می روند.

  ساحل سنت سباستیا دارای طیف وسیعی از امکانات رفاهی است: نجات غریق، سرویس‌های بهداشتی عمومی، دوش‌، مناطق ورزشی تفریحی، صندلی‌های استراحت و اجاره چتر آفتاب، دکه‌های بستنی، و بارهای میان وعده. گردشگاهی طولانی با ردیفی از درختان نخل، منطقه ساحل سنت سباستیا را به تفرجگاه‌های پر از قایق‌های تفریحی متصل می‌کند.

  ساحل محبوب بارسلونتا نیز در محله لا بارسلونتا یافت می شود. این ساحل دارای امکانات عالی است: نجات غریق، سرویس های بهداشتی عمومی، رختکن، دوش، صندلی استراحت و اجاره چتر آفتاب، بارهای میان وعده، دکه های بستنی، مناطقی برای ورزش های تفریحی (از جمله والیبال ساحلی و پینگ پنگ) و رستوران ها.

  برای تماشای مناظر خط ساحلی لابارسلونتا، اسکله‌های تفریحی و منطقه بندری، سوار تله کابین بندری شوید که از اینجا تا بالای تپه مونتجویک  بالا می‌رود.

   

   

  مرکات د لا بوگوریاMercat de la Boqueria

  نمایش های رنگارنگ میوه ها و سبزیجات، ساندویچ ها، میوه های براق، شیرینی های خوش طعم و شیرین، شکلات های عجیب و غریب مارزیپان، اسموتی های تازه مخلوط، بادام اسپانیایی، بوریتو، نان، سطل های زیتون، رشته های درخشان فلفل – لاباگاریا غوغا میکند

  رنگ ها و رایحه ها از سال 1836، این بازار سنتی در فضای باز مرکز اصلی شهر در لارامبلا بوده است. مردم محلی مرتباً در این بازار رفت و آمد می کنند و خریداران از همه گوشه و کنار کاتالونیا به این بازار غذاهای لذیذ و خاص می آیند.

  به نظر می رسد که نیمی از بارسلون در یک روز شلوغ اینجا هستند و برای شام آن شب خرید می کنند. گردشگران به وفور غذاهای ویژه اصیل نگاه می کنند و سپس در مورد اینکه چه چیزی را برای یک ناهار یا وسایل پیک نیک انتخاب کنند فکر می کنند.  در مراکات د بوگاریا همچنین بارهای تاپاس خودمانی دارد که گردشگران می توانند غذاهای محلی را امتحان کنند و با مردم محلی همراه شوند.

   

   

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی

  خدمات :

     اخذ ویـزا شینگن، بلیط رفت و برگشت هواپیمایی، اقامت در هتل های 4 ستاره، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری به همراه لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

  مدارک لازم:

  • اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار با امضاء مسافر
  • 2 قطعه عکس در اندازه 5/3 * 5/4 رنگی ، زمینه سفید ، تمام رخ ، مربوط به سال جاری
  • اصل و ترجمه کلیه صفحات شناسنامه با مهر دارالترجمه به زبان اسپانیولی
  • اصل و ترجمه سند مالكيت با مهر دارالترجمه به زبان اسپانیولی
  • پرينت 6 ماه حساب بانكی به اضافه گواهی تمکن مالی اسپانیولی
  • اصل و ترجمه مدارک شغلی با مهر دارالترجمه به زبان اسپانیولی
  •  ترجمه تمام مدارک فوق به زبان اسپانیولی میباشد.
  • هزینه ورود به سفارت به عهده مسافر بوده و ضمانت بازگشت الزامی است. برنامه سفر: .

  برنامه سفر: 

  روز اول:حضوردرفرودگاه امام، پرواز به بارسلون  ترانسفربه سمت هتل و اقامت در هتل
  روز دوم: بعد از صرف صبحانه، گشت شهری بارسلون شامل ورزشگاه نیوکمپ،خیابان Passaig de gracia ،
  کاسا میلا (بازدید از نمای بیرون)،کاسا باتیو (بازدید از نمای بیرونی)،میدان کاتالونیا، کلیسای ساگرادافامیلیا (بازدید از نمای بیرونی) ،
  خیابان لا رامبا ،بازار (La boqueria)  ،معروفترین و بزرگترین بازار مواد غذایی در دنیا،میدان کریستف کلمپ،اسکله ،
  پاساژ لب آب Maremagnum ،  ساحل، پارک گویل
  روز سوم: وقت آزاد
  روز چهارم: وقت آزاد
  روز پنجم: وقت آزاد
   روز ششم: وقت آزاد
  روز هفتم:  بعد از صرف صبحانه، check out هتل و ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به تهران   

   

   توضیحات:

   

  • *نرخ کودک زیر 2 سال:  90 یورو *هزینه ورودی اماکن توریستی بر عهده مسافر می باشد.
  • *برنامه فوق برطبق برنامه اوليه كارگزار تهيه و تنظيم شده است كه با توجه به شرايط روز احتمال جابجايی - حذف و يا اضافه شدن گشتها وجود دارد. 
 • نرخ دو تخته : هزینه پرواز + 1290 €
  نرخ یک تخته : هزینه پرواز + 1990 €
  خدمات هتل :
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : هزینه پرواز + 1090 €
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : هزینه پرواز + 690 €
  کودک بدون تخت (۲ تا ۵ سال): هزینه پرواز + 390 €
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
  در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
  اصل پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم
  اصل شناسنامه