ویزا مولتی فرانسه

ویزای مولتی شینگن از سفارت فرانسه:
معمولا سفارت فرانسه بیش از ۶ ماه ویزای مولتی شینگن را به متقاضیان نمی‌دهد. افرادی که موفق به اخذ ویزای مولتی شینگن یکساله از سفارت فرانسه شده‌اند، بسیار اندک‌اند.
به طور کل، افرادی که در پاسپورت آنان یک یا چند ویزای شینگن  (بدون ریجکتی) در سال‌های اخیر باشد، سفارت به آنان ویزای مولتی شینگن را عطا می‌کند. به افرادی که در پاسپورت ایشان فقط ویزای شینگن سینگل مهر خورده باشد، اولین ویزای مولتی اعطا شده از جانب سفارت فرانسه به آنان، معمولا ویزای مولتی شینگن ۳ ماهه خواهد بود. این بدان معناست که ویزای اعطا شده از جانب سفارت، ۳ ماه اعتبار دارد که از این مدت، دارنده ویزا اجازه اقامت ۳۰ روزه در حوزه شینگن را خواهد داشت.
مدارک لازم برای اخذ ویزای مولتی شینگن با مدارک ویزای سینگل شینگن تفاوتی ندارد. تنها مورد مهم برای اخذ ویزای مالتیپل شینگن ، همانطور که قبلا اشاره شد، داشتن دو یا چند ویزای سینگل شینگن در سال‌های اخیر در پاسپورت فرد متقاضی است. 
به طور کل مدارک شغلی مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن فرانسه عبارت است از: شرکت با روزنامه رسمی بالای ۲ سال، کارمند بالای ۳ سال سابقه بیمه، یا جواز کسب بالای ۱ سال.
مدارک مالی برای اخذ ویزای مولتی شینگن از سفارت فرانسه:  پرینت ۳ ماهه اخیر حساب بانکی با گردش حساب مناسب و مانده حدود 70 تا 80 میلیون تومان است.
نکته: توجه داشته باشید تا اگر برای اولین بار قصد دارید تا برای ویزای شینگن اقدام نمایید، سفارت فرانسه را برای این مهم انتخاب ننمایید.
نکته دیگر در مورد سفارت فرانسه این است که این سفارت در اعطای ویزای شینگن سخت‌گیری‌‎های بسیاری دارد. لذا اگر سن شما زیر ۲۸ سال باشد و مجرد نیز باشید، سعی کنید تا برای اخذ ویزای شینگن از این سفارت اقدام ننمایید.

تصویر: