3 الی 8 بهمن / 3 شب و 4 روز
قیمت تور از: 
19.900.000
 • تور نمایشگاه بین المللی مبلمان استانبول 3 الی 8 بهمن ماه 1402

  در مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول برگزار می گردد  نمایشگاه مبلمان استانبول (IFF) بزرگترین نمایشگاه مبلمان ترکیه و جزو سه نمایشگاه مهم جهان در این صنعت محسوب می شود.

  نمایشگاه مبلمان استانبول فرصتی مناسب است تا در آن با صنعت مبلمان ترکیه آشنا شوید که به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایتالیا مبلمان خود را صادر می کند و به طراحی و کیفیت مبلمانش معروف است این نمایشگاه به لطف مشارکت بیش از 100 کشور از سرتاسر جهان و حضور در قلب صنعت مبلمان دنیا، فرصت های تجاری جدیدی را برای شرکت کنندگانش مهیا می کند.

  علاقه قابل توجهی به شرکت در نمایشگاه مبلمان استانبول وجود دارد زیرا این رویداد میزبان گروه های خریدار از بسیاری از کشورهای اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

  نمایشگاه مبلمان استانبول هرساله همه عوامل صنعت مبلمان را با ایده ای متفاوت دور هم جمع می کند و امتیازات جدیدی برای شرکت کنندگان قائل می شود.

  این نمایشگاه فرصتی بزرگ است تا با سبک مبلمان ترکیه ای و مفهوم یکپارچگی آن آشنا شوید.

  محصولات نمایشگاه مبلمان استانبول: ست مبلمان اتاق نشیمن-ست میز ناهارخوری-ست مبلمان اتاق خواب-ست مبلمان برای نوزاد، کودک و نوجوان-دکورهای دیوار و تلویزیون دیواری-میز و صندلی ها-مبلمان اداری (دفتری)-میز قهوه و عسلی-صندلی راحتی گهواره ای-مبل های راحتی و مبلمان تخت خوابشو- مبلمان باغ و فضای بیرون-پارچه های رومبلی

 • خدمات هتل :
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
  در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه