فاقد اعتبار / 7 شب و 8 روز
Alitalia
شماره تور: 
PRMEIMA
 • موضوع نمایشگاه صنعت کشاورزی ایما بولونیا 2016: 

  نمایشگاه تخصصی کشاورزی Eima  که هر دو سال یک بار در شهر بولونیا برگزار می‌شود یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها در قاره اروپا است که فعالان این بخش را از سراسر دنیا گردهم می‌آورد تا جدیدترین فناوری‌های خود را به کشاورزان معرفی کنند.

  در این نمایشگاه که در 24 سالن مختلف برگزار شد یک هزار و 212 شرکت ایتالیایی و 597 شرکت از کشورهای دیگر به عنوان غرفه‌دار حضور داشتند و جمعاً 614/235 نفر از این رویداد بازدید کردند که حدود 39 هزار نفر از آنها غیرایتالیایی بودند.

  این رویداد که با تمرکز بر ماشین‌آلات کشاورزی توسط انجمن ملی تولیدکنندگان ایتالیا برگزار می‌شود به چهار بخش اصلی؛ ابزارآلات کشاورزی، ماشین‌آلات دوستدار محیط زیست، ماشین‌ و ابزارآلات باغداری و تکنولوژی‌های مختلط برای مجموعه‌های کشاورزی تقسیم شده بود.

  متاسفانه ایران نماینده‌‌ای به عنوان غرفه‌گذار در این نمایشگاه نداشت اما 244 بازدیدکننده‌ی ایرانی از این رویداد دیدن کردند.

  با توجه به اینکه کشاورزی یکی از صنایع پررونق کشور ایتالیا محسوب می‌شود، امسال نیز غرفه‌داران با نهایت تلاش، به معرفی مزیت‌های محصول خود به مشتریان پرداختند؛ به عنوان مثال، شرکت‌های تراکتورسازی علاوه بر غرفه‌های داخل سالن، در فضاهای روباز، به نمایش تراکتورهای مدرن خود پرداخته و ضمن اثبات توانمندی، باعث جلب توجه تعداد زیادی از مراجعین شده بودند.

  تقریباً تمامی غرفه‌ها با توجه به تخصص کاری خود، تقسیم‌بندی شده و در منطقه‌های مشخصی قرار گرفته بودند که دسترسی به آنها را به راحتی امکان‌پذیر می‌ساخت و نیازی به مراجعه به تمام سالن‌ها برای پیدا کردن یک صنعت خاص نبود، این تقسیم‌بندی حتی در نقشه‌های نمایشگاه با رنگ‌های مختلف مشخص شده بود و کار را برای بازدیدکنندگان آسان می‌نمود. 

  تاریخ شروع نمایشگاه : 19 آبان 95       9 نوامبر 2016 میلادی   

  تاریخ پایان نمایشگاه : 23 آبان 95       13 نوامبر 2016 میلادی  

  مدارك ثبت نام: گذر نامه متقاضی با  حداقل6 ماه اعتبار، 3 قطعه عکس 4*6 زمینه سفید رنگی (جدید)، مدارک شغلی، مدارک مالی، سند مالکیت (ترجمه رسمی)

  خدمات تور: اقامت در هتل های چهار ستاره با صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، اخذ ویزای شینگن، ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی، کارت ورودی نمایشگاه، بازدید از نمایشگاه به همراه راهنما، بازدید از جاذبه های توریستی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای فارسي زبان

  توضیحات:

  -نرخ کودک 2 تا 6 سال : 1.990.000 + 890 € 

  -ثبت نام گروهی از تخفیف ویژه برخوردار می باشد  

  وب سایت نمایشگاه: www.eima.it/en 

   

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی

 • مسیر تور هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته تاریخ
  تور 8روزه (3شب بولونیا + 2شب ونیز + 2شب فلورانس)
  2.590.000 + 1690 €
  2.590.000 + 2290 €
  19 الی 26 آبان ماه / 9 الی 16 November
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
  در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
  اصل پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم
  اصل شناسنامه