نوروز 1402 / 11 شب و 12 روز
قیمت تور از: 
64.990.000
air arabia
شماره تور: 
PRMH001
 • یکی از بهترین فصول برای سفر با تور هند، زمستانی است که این روزها در آن قرار داریم.  هندوستان کشوری گرم است، پس بهترین زمان سفر به هند، زمستان است. در هندوستان دیدنی ترین شهرها را بازدید خواهید کرد و با فرهنگ و سنت هندوها که در سراسر سرزمین خود 200 زبان متفاوت را جای داده اند، آشنا می شوید. شهرهای بمبئی، دهلی نو، کلکته، آگرا و... دیدنی های طبیعی و مراکز تفریحی فراوانی را در خود جای داده اند. با خرید تور هندوستان و سفر به این شهر، می توانید به بناهای قدیمی سر زده و از میان کاخ ها و معابد تاریخی عبور کنید.

  در هندوستان طعم های متفاوتی را چشیده و در میان صومعه های رازآلود، معابد شگفت انگیز و کاخ های سحرانگیز خواهید گشت. درست همان مکان های دیدنی که بارها و بارها در فیلم های هندی دیده اید. تاج محل نخستین نمادی ست که در هندوستان و در آگرا شناخته شده است و تمام توریست هایی که با خرید تور هند به این کشور پهناور سفر می کنند، برای دیدن تاج محل، یادگار شاه جهان به آگرا می روند. پارمیدا شما را به دیدنی ترین مکان های هند می برد.

  "واراناسی" از دیگر جاذبه ی گردشگری هندوستان است که در سواحل رود گنگ قرار گرفته است و به عنوان مکانی مقدس در این سرزمین شناخته می شود. غارهای آژانتا از قرن دوم پیش از میلاد مسیح به جای مانده و تعدادی از شکارچیان انگلیسی برای نخستین بار این غار را کشف کردند. در غربی ترین نقطه ی راجستان به جایسالمر می رسیم. جایسالمر یا شهر طلایی یکی از دیدنی ترین نقاط هندوستان است که غروب رمانتیکی را برایتان رقم خواهد زد. هارماندیر صاحب یا معبد طلایی بنایی از قرن شانزدهم میلادی ست که همیشه پر از زائران هندی بوده و به عنوان مکانی مقدس شناخته می شود.

  علاوه بر این معابد زیبا، در هندوستان جاذبه های طبیعی هم وجود دارد. پارک ملی کانها یک فضای طبیعی ست که در آن ببرهای بنگال را دیده و به جنگل های انبوه بامبو می رسید. در این پارک طبیعی و حفاظت شده به رویایی ترین مناظر طبیعی دست یافته و از گردشگری در سرسبزی بی انتها سیراب می شوید. دماغه ی دلفین نیز در اوتی مکان طبیعی دیدنی ست که به شکل یک زائده ی سنگی بزرگ بر بالای کوه به سمت دره پیشروی کرده و ظاهری شبیه به شکل سر یک دلفین را به خود گرفته است. معبد ویروپاکشا، قصر دریاچه، مرداب های کرالا، مقبره ی گاندی، قلعه ی آمر، قصر بادها، موزه ی آلبرت هال، و... از دیگر جاذبه های گردشگری هندوستان محسوب می شوند.

  البته گفتنی ست که برای یک گردشگری واقعی در هندوستان هرگز یک دوره تور گردشگری کافی نخواهد بود و در واقع ماه ها به زمان احتیاج دارید تا بتوانید تمام جذابیت های گردشگری هندو را درنوردید.

  به امید سفری خوب در تور هند برای همه همسفران پارمیدا

  تور بمبئی + گوا را هم ببینید

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی

  خدمات تور هند:

  پرواز ایرعربیا ، ويزا ،11 شب هتل با صبحانه ،راهنماي فارسي زبان ،بیمه مسافرتی, ترانسفر فرودگاهي و بين شهري پرواز داخلی به گوا ، راهنمای فارسی زبان ، راهنمای محلی در گوا ، 3 گشت شهری با ناهار ، 1 گشت نیمروزی در گوا.

  مدارک مورد نیاز: 

  اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتباربا درج امضاء مسافر + 2 قطعه عکس رنگی 5*5 + کپی شناسنامه (صفحه اول و ازدواج)+کپی کارت ملی پشت و رو + فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر ( لطفاً جهت دریافت این فرم با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمائید ) ، 

  توضیحات:

  ●نرخ تور بر اساس پایین ترین کلاس پروازی محاسبه گردیده است و در صورت افزایش نرخ بلیط مابه التفاوت به نرخ تور اضافه خواهد شد.

  ● تمامی ورودیه گشت ها به عهده مسافر می باشد

  ● پرداخت 70% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامیست

  ● نرخ کودک زیر دو سال 14.990.000 تومان می باشد

  ● مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و تاریخ اعتبار پاسپورت به عهده آژانس همکار می باشد و آژانس پارمیدا مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت

  ● در صورت تایید نشدن هتل درخواستی ،هتل مشابه جایگزین می گردد.
  ● نرخ بر اساس پایین ترین کلاس پروازی محاسبه شده برای اطلاع از قیمت ها با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید

   

   

   

 • نرخ دو تخته : 64.990.000
  نرخ یک تخته : 85.990.000
  خدمات هتل :
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 55.900.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 45.990.000
  نرخ دو تخته : 72.990.000
  نرخ یک تخته : 98.990.000
  خدمات هتل :
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 62.200.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 49.990.000
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
  در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.