ویژه اردیبهشت / 3 شب 4 روز
قیمت تور از: 
6.265.000
ماهان ایر
شماره تور: 
PRMI00171
 •  

  استانبول

  آب و هوا ی استانبول

  در استانبول ، تابستان ها گرم ، مرطوب ، خشک و صاف و زمستان ها طولانی ، سرد ، بادی و تا حدی ابری است.

  بر اساس درجه دمای ساحل و استخر ، بهترین زمان سال برای بازدید از استانبول برای استفاده از آب و هوایی گرم از اواخرژوئن تا اواخر آگوست است.

   

   

  فستیوالهای استانبول

  فستیوال

  تاریخ به ترتیب ماه

   فیلم کوتاه آکبانک

  25 اسفند تا 6 فروردین

  خرید لباس

  28 اسفند تا 7 اردیبهشت

  فیلم بنیاد فرهنگ و هنر

  25 فروردین

  جشنواره گل لاله

  1 تا 31 اردیبهشت

  مسابقات استانبول کاپ

  4 تا 10 اردیبهشت

  جشن روز کودک و حکومت ملی

  4 اردیبهشت

  جشن روز خضر

  16 و 17 اردیبهشت

  روز جوانان و ورزش

  30 اردیبهشت

  هنر و فرهنگ

  15 خرداد

  موسیقی چیل-اوت

  16 و 17 خرداد

  12 خرداد تا 4 تیر

  فستیوال بین المللی کالسیک موسیقی  

  فستیوال بینالمللی جز

  4 تیر تا 4 مرداد

  مسابقــات شنـای بین قـاره ای در  تنگه بسفر

  22 تیر

  فستیوال بین المللی اپرا

  25  و 26تیر

  موسیقی وان الو

  29 تیر

  موسیقی راک اند کُک

  25تیر

  جشن ملی پیروزی

  شهریور9

  فستیوال فیلم مستقل

  28 شهریور

  فستیوال قهوه

  29 شهریور تا 1 مهر

  فستیوال موسیقی جز آکبانک

  29 شهریور تا 2 آبان

  فستیوال فیلم فیلمکیمی

  15 مهر

  جشن روز جمهوری

  8 آبان

  مسابقات ماراتون

  18 آبان

  فستیوال بین المللی تئاتر بنیاد فرهنگ و هنر

  28 آبان تا 3 اذر

  جشن سال نو

  11 دی

  فستیوال غذا

  3 دی تا 15 بهمن

  نمایشگاه قایق

   3تا 17 اسفند

  فستیوال بینالمللی غذا

  4 اسفند

   

  مرزهای زمینی ایران و ترکیه

  1 مرز بازرگان

  مرز بازرگان 24 سـاعته فعال اسـت و هر زمانی که برسـید، میتوانید بـا ارائه مـدارک از مرز عبور کنید.

  برای عبور از مرز بازرگان از مبدا تهران شما باید شهر های زیر را به ترتیب طی کنید تا به استانبول برسید.

  مـرز بازرگان در 290 کیلومتـری شـهر تبریـز قـرار دارد و بعـد از عبـور از مرنـد و ماکـو، به مـرز بـازرگان خواهیـد رسـید و اولین شهری که وارد خاک ترکیه میشوید شهر  گوربوالغ است سپس شهر دوغو بایزید و بعد شهر آغری از انجا وارد شهر ارزروم

  می شوید و بعد وارد شهر ارزینجان و سپس به تریتیب شهر آماسیا _بولو_ایزمیت و در نهایت به شهر زیبای استانبول خواهید رسید. قابل ذکر است از مرز بازرگان تا اسـتانبول حدود 1540 کیلومتر اسـت.

   

  2 مرز سرو

  مـرز سـرو مانند مـرز بـازرگان 24 سـاعته فعال اسـت و اتوبـوس و تریلـی هـم میتواننـد از آن عبـور کنند.

  فاصله مرز سرو تا استانبول  1937 کیلومتر است که به ترتیب با گذراندن شهر های یوکسِ کوا_باشکاله_تاتوان_موش_بینگول_ الازیغ_ماالتیا_کایسری_گلباشی_ بولو_دوزجه_ساکاریا_ گبزه و در نهایت به شهر استانبول می رسید.

  https://www.parmidatours.com/

  3مرز رازی

  مرز رازی برخلاف مرز بازرگان ساعت های خاصی برای عبور مرور دارد شما می توانید درنیمـه اول سـال از سـاعت 9 صبـح تـا 5 بعدازظهـر و در نیمـه دوم سـال، از سـاعت 30:9 صبـح تـا 30:4 بعدازظهـر از مرز عبور کنید. همچنین فقط اجازه عبور وسـایل نقلیه سواری را میدهـد و اتوبوسهـا یـا تریلرها حـق عبور از این مـرز را ندارند..

  اگر قصد سفر به شهر زیبای وان را دارید مرز رازی با داشتن جاده ای کوهستانی و پر پیچ و خم  بهترین گزینه برای انتخاب مسیر است. که تنها از شهر خوی 66 کیلومتر فاصله دارد. و از مرز رازی تا شهر وان 102 کیلومتر می باشد. شهرهایی را که برای رسیدن به استانبول از مرز رازی باید طی کنید به دو شکل می باشد که یه روش از مرزی رازی به وان _تاتوان_موش_بینگول_الازیغ_ماالتیا_کایسری_گلباشی_بولو_دوزجه_ساکاریا_گِبزه و در نهایت با پیمودن 1832 کیلومتر از مرز رازی به استانبول می رسید.

  و همچنین می توانید پس از رسیدن به مرز رازی بلافاصله خود را به شهردوغـو بایزیـد برسانید و بقیه مسیر را همانند مرز بازرگان طی کنید که در این صورت 180  کیلومتر مسافت کمتر هم می شود.

   

  مدارک لازم برای سفر با ماشین شخصی به شهر ترکیه

  در ابتدا باید به کانون جهانگـردی و اتومبیلرانـی جمهوری اسلامی ایران مراجعه کرد و در آنجا  کاپوتاژ و مجوز خروج  و برچسب  دی سی و آی آر_  گواهینامـه و پلاک بین المللـی  را انجام داد.

  واحد پول ترکیه

  واحـد پـول ترکیـه لیـر اسـت .

  شاید در هنگام سفر به ترکیه وقت خرید لیر یا دیگر ارزها را نداشته باشید. هیچ جای نگرانی نیس شما می توانید حتی با ریال وارد ترکیه شوید و از صرافی های ایرانی در ترکیه بخوهید تا پول شما را تبدیل به لیر کنند.

   

   

  اپلیکیشن های پرکاربرد در سفر به ترکیه

  Moovit

  سفر به استانبول هرگز به این آسانی نبوده است. هنگام سفر به هر جاذبه ، خیابان یا ایستگاه اصلی حمل و نقل عمومی ، دستورالعمل های مرحله به مرحله را مشاهده کنید. برنامه های اتوبوس و قطار ، زمان ورود ، هشدارهای خدمات و مسیرهای دقیق را روی نقشه مشاهده کنید ، بنابراین دقیقاً می دانید چگونه به هر نقطه ای در استانبول برسید.

  هنگام سفر به هر مقصدی در استانبول از مسیر های مستقیم موویت با اعلان های خروج استفاده کنید تا دقیقاً بدانید در کجا و چقدر راه می روید ، چقدر منتظر خط خود باشید و چند توقف باقی مانده است. هنگام پیاده شدن موویت به شما هشدار می دهد-نیازی به بررسی مداوم دوباره ایستگاه بعدی شما نیست.

  Google Maps

  با استفاده از گوگل مپ شما می توانید به هر جای استانبول با براورد مسافت زمان و دیگر خدمات مانند استفاده از کدام حمل و نقل عمومی برای شما راحتر می باشد. به مسیر خود بدون نیاز به پرسش و پاسخ ادامه دهید.

   

   فروشگاههای اوت لت استانبول

  قرن ها در گذشته استانبول مرکز تجارت بوده است و تجار از سراسر جهان به اینجا آمده اند. ضلع آسیایی شهر ، به ویژه مناطق مجاور تنگه بسفر ، محل اصلی تجمع همه کالاهایی بود که به آسیا می رفتند ، بنابراین مناطق از نظر مالی و مسکونی رونق زیادی پیدا کردند و سنت تجارت بزرگی را به دست آوردند.

   

   

  به طـــور کلی در این پاســاژها میتـــوانید محصـولات برنــــدهای مختلف را که دیگــر مــــد روز نیستنـــد و یا بعضـا کمی آسیب دیده اند، با قیمتی بسیار پایینتر از شعبه های دیگرشان خریداری کنید. البته این را هم در نظر داشته باشید که در اوتلتها پیدا کردن سایز موردنظرتان همیشه کار آسانی نیست و خرید از این دست فروشگاهها نیاز به زمان و حوصله بیشتری دارد.

   

  فروشگاههای اوت لت اپتیموم استانبول

  فروشگاه اوتلت الیویوم

  مرکز خرید مگا اوتلت ونیزیا

  فروشگاه اوتلت ویاپورت

   

  فروشگاههای اوت لت اپتیموم استانبول

  فروشگاههای اوت لت اپتیموم استانبول یک مرکز خرید در قسمت آسیایی استانبول است که متخصص در فروش مجموعه های قدیمی برند های معروف با تخفیف های قابل توجه است فروشگاه اوت لت اپتیموم استانبول خریدهای فوق العاده ای را همراه با طیف گسترده ای از گزینه های غذاخوری و سرگرمی ارائه می دهد.

  آدرس اوت لت اپتیموم استانبول

  اسـتانبول، منطقـه آتاشـهیر، محلـه ینـی صحرا، خیابـان دموکراسـی، پلاک 2

  ساعات کاری:

  10 صبح 10 شب

   

   

  فروشگاه اوتلت الیویوم

  مرکز خرید فروشگاه اوتلت الیویوم در 1 آوریل 2000 درهای خود را به روی بازدیدکنندگان باز کرد و برای مدت طولانی اولین و تنها مرکز خرید در استانبول بود. از زمان افتتاح ، برند های شیک و با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

  فروشگاه اوت لت الیوم نه تنها برای کل شهر بلکه به عنوان یه مرکز خرید بی نظیر به مدت 20 سال بازدیکنندگان خود را از سراسر دنیا داشته است.

  روزهـای سه شـنبه حراجهـای سه شـنبه بـازار در الیویـوم برقـرار اسـت و میتوانیـد ارزانتـر از همیشـه خریـد کنیـد. در ایـن فروشـگاه میتوانید کفـش، چرم، پوشـاک زنانـه، مردانـه و بچگانه، لـوازم خانگـی، لباس زیر، زیورآالت، لوازم دیجیتال، لوازم آرایشی و بهداشتی، لـوازم ورزشـی، عینک، اسـباب بازی، لوازم فرهنگـی را پیدا کنید.

  آدرس فروشگاه اوتلت الیویوم  
  اســتانبول، منطقــه اروپایــی زیتینبرنــو، محلــه گکالـپ، خیابـان پروفسـور معمـر آکسـوی، پالک 3

  ساعت کاری:

  10صبح تا 10 شب

  مرکز خرید مگا اوتلت ونیزیا 

  مرکز خرید مگا اوتلت ونیزیا استانبول یکی از بزرگترین مجتمع های مسکونی و سرمایه گذاری در استانبول است که تعدادی  بیش از 2000 آپارتمان و بسیاری از ادارات و آپارتمانهاو هتل ، علاوه بر مرکز خرید که یکی از مهمترین مراکز خرید شهر است ، وجود دارد.  شامل بیش از 200 فروشگاه تجاری است ، که در آنها مشهورترین برند های جهانی و محلی است.

  مرکز خرید مگا اوتلت ونیزیا استانبول با طراحی جذاب و خلاقانه خود طراحی شهر معروف ونیز ایتالیا را مشخص می کند ، جایی که یک رودخانه مصنوعی با قایق های کوچک در آن عبور می کند و از کل مرکز خرید عبور می کند .

  ادرس مرکز خرید مگا اوتلت ونیزیا استانبول

  اسـتانبول، منطقـه اروپایـی قاضی عثمان پاشـا، محلـه کارادنیـز، بزرگـراه اسـکی ادرین

  ساعت کاری

  10صبح تا 10شب

   

  فروشگاه اوتلت ویاپورت

  ویاپورت بزرگترین مرکز خرید اوت لت است که دارای یک فضای باز است که شامل خیابان ها، میدان ها،مناطق سبز، حتی یک حوض بزرگ که اردک ها در آن شنا میکنند.

  خیابان های موجود در مغازه مانند یک شهر مدیترانه ای استو درختان زیتون و گل های فصلی در همه جا دیده می شود.

   ایـن فروشـگاه در ســـال 2008 در منطقـه آسیـــایی اسـتانبول بـا معمـاری طـرح قدیـم افتتـاح شـد. 250 فروشـگاه با چشم اندازی بی نظیر در فضایی باز راه اندازی شده.

  محصولاتی از قبیل پوشـاک زنانه، مردانه و بچگانه، کیـف و کفـش، محصـوالت چرمـی، اسـباب بازی، لـوازم خانگـی، لـوازم دیجیتـال، لـوازم ورزشـی، لوازم آرایشـی و بهداشـتی، لـوازم تحریـر، موسـیقی، زیـورآالت  در فروشگاه اوتلت ویاپورت چشم نوازی میکند.

  آدرس فروشگاه اوت لت ویاپورت
  استانبول، ناحیه آسیایی پندیک، محله ینی شهیر، بلوار دپاشا

  ساعت کاری

   10 صبح تا 10 شب

   

  تنقلات خوشمزه استانبول

  کستانه

  سیمیت

  صدف

  بستنی دوندومار

  ذرت

  کستانه یا همان شاه بلوط که انها را بر روی آتش تفت میدهند و پوستش از مغزش جدا می شود.

   

  سیمیت نوعی نان سنتی است که به صورت گرد پخته میشود و بر روی ان کنجد می ریزند که آنرا معمولا با چای سرو میکنن. طعم آن تا حدودی به نان بربری نزدیک است.

   

   صدف یکــی دیگــر از غذاهــای رایــج خیابانــی در اســتانبول، صدفهایــی هســتند کــه بــا برنــج، گوشــت و ... پــر میشــوند و بــه همــراه لیمــو ســرو میشــوند.

   

  بستنی دوندوماربستنی سنتی ترکیه ای شیرین ، خامه ای ، کشدار و همزمان جویدنی است. این بافت کشسان به دلیل وجود ریشه نشاسته ای از ارکیده های وحشی به نام سالپ است. سالپ نوع خاصی از پیاز پودری ارکیده است. این ارکیده ها بومی منطقه ترکیه هستند و دوندورما بستنی سنتی ترکی اولین بار قرن ها پیش در این شهر ساخته شد.

  بسـتنی فروشهای دوندومار استانبول لبـاس دوره عثمانـی را میپوشـند و بـا انجـام حـرکات آکروباتیـک مشـتریان را سـرگرم میکننـد.

  کافه مادو یـا علی اوستا از معروف ترین بستنی های دوندومار در استانبول هستند.

  ذرت کبابی یا آبپز از دیگر خوراکی های خیابانی استانول است که می شود از آن یاد کرد.

   

   

  مراکز تفریحی استانبول

  آکواریوم سی الیف

  لگولند

  تله کابین پیرلوطی

  پارک ژوراسیک

  پارک مینیاتورک

  پارکهای آبی

   

  آکواریوم سی الیف

  سیلایف یک آکواریوم عمومی است که در بایرام پاشا در طبــقه همــکف مرکــــز خریـــــد فــــروم، در استانبول ترکیه واقع شده است. که اولین آکواریوم عمومی در ترکیه بود و یکی از بزرگترین آکواریوم های اروپا است. این آکواریوم علاوه بر اینکه یکی از جاذبه های اصلی گردشگری استانبول است ، مرکزی برای تحقیقات و حفاظت دریایی است.

   اسـتانبول، منطقـه بایـرام پاشـا، محلـه کجاتپـه، خیابان پاشـا
  ساعت کاری:

   10 صبح تا 7 شب

   

  لگولند

  لگولند پارک تفریحی وسیع و عجیب و غریب با سواری و امتیازهای بی نظیر برای کودکان

  در مرکـز خریـد فـروم واقع شده است.

  آدرس:

  اسـتانبول، منطقـه بایـرام پاشـا، محلـه کجاتپـه، خیابان پاشـا
  ساعت کاری:

   

   

  تله کابین پیرلوطی

  تله کابین پیر لوطی که از فراز کوه پیز لوطی عبور میکند در سال 2005 ه دست گروهی از مهندسان ایتالیایی  ساخته شده.

  در کل 4 کابین 8 نفره دارد و در دو ایستگاه توقف دارد.

  آدرس:

  اسـتانبول، ایـوپ، محلـه ایـوپ مرکـز، خیابـان ایدریـس کوشـکو
   

  پارک ژوراسیک

  پارک ژوراسیک اسـتانبول  فضای تفریحی اجذابی است که در آن حدود 70 نوع دایناسـور بازسـازی شده بـه نمایش درآمده اسـت. در موزه این پـارک میتوانید از بقایـای دایناسـورها و سـینمای 4 بعـدی و 6 بعـدی دیـدن کنیـد. ایـن پارک در در نزدیکی مرکزخرید فروید واقع شده است می توانید با ورود به ای منطقه هم از خرید و هم بازدید پارک لذت ببرید.

  آدرس:

  اسـتانبول، منطقـه بایـرام پاشـا، محلـه کجاتپـه، خیابـان شـهیر پارکـی، پـارک کجاتپـه، شـماره 12
  ساعت کاری:

  10 صبح تا 9 شب

   

  پارک مینیاتورک

  اگر دوست دارید با هزینه خیلی کم، سوار بر هلیکوپتر کل ترکیـه را از بـاال تماشـا کنیـد، بـه پـارک مینیاتـورک سـر بزنیـد. در این پـارک جاذبه های توریسـتی ترکیه از دوره هـای مختلـف تاریخـی در ابعـاد کوچک بازسـازی شـدهاند. همچنیـن میتوانیـد در کنـار بازدیـد از آثـار مینیاتـوری، بـا قایقهـای کنترلـی بـازی کنیـد و یـا بـه تماشـای فیلمهـای هوایـی بنشـینید. بعـد از بازدیـد از

  بخش هـای مختلـف پـارک هـم میتوانیـد در کافـه و رسـتورانهای مجموعـه اسـتراحت کنیـد.

  آدرس

  استانبول، بیاغلو، اورنک تپه، خیابان ایمراهور، شماره 7
  ساعت کاری:

  9 صبح تا 6 عصر

  پارکهای آبی

  دلفیناریوم استانبول

  پارک آبی دلفین

  پارک آبی آکوآ مارین

   

  پارکهای آبی استانبول اکثرا دور از مرکز شهر قرار گرفتهاند، اما سرویسهای رایگانی دارند که رفتوآمد را برای شما آسان میکنند. با مراجعه به وبسایت هر مجموعه به راحتی میتوانید از محل توقف و ساعات هر یک از سرویسهای ایاب و ذهاب مطلع شوید. گاهی سرویسهای این مجموعه فقط برای رفت رایگان هستند و برای برگشت باید هزینه بپردازید.

   

   

  دلفیناریوم استانبول

  دلفیناریوم اسـتانبول مجموعهای با 7اسـتخر است که همگـی بـا آب دریا پر شـده اند. .

   در دلفیناریـوم اسـتانبول شـما ایـن فرصـت را داریـد کـه نـه تنهـا دلفینهـا را از نزدیـک ببینیـد، بلکـه میتوانید لمسشـان کنیـد یـا بـا آنهـا شـنا کنیـد.

  در این مجموعه هفته به جز دوشـنبه ها، برنامه زنده اجرا میشود. این اجراهای یک سـاعته شـامل چند قسـمت میباشند که در آنهـا دلفینهـاو فکهـای دریایـی و نهنگ سـفید ایفای نقش میکنند و شـما را به وجـد می آورند..

  آدرس:

  استانبول، ایوب، خیابان صیالحتارا، شماره 2
  ساعت کاری:

  شـنبه و یکشـنبه 2 ظهـر

  سه شـنبه تا جمعـه 11 صبح و 2 ظهر

  دوشـنبه ها تعطیل اسـت

   

   

  ساحل های استانبول

  ساحل نان استاپ

  ساحل تیرماتا

  ساحل فلوریا گونش

  ساحل بورچ

  ساحل سوما

  ساحل سوالر

  ساحل اوزونیا

   

  ساحل نان استاپ

  سـاحل نـان اسـتاپ در منطقـه سـارییر جـزو معـدود سـاحلهای 24 سـاعته اسـت. اگـر آخـر هفتههـا بـه اینجـا سـر بزنیـد، علاوه بـر لـذت بـردن از شـنا و آفتاب میتوانیـد از ویـژه برنامههای نان اسـتاپ لـذت ببرید؛ از کالسهـای ایروبیـک، پیالتـس، یوگا، بادیپامـپ و ... گرفتـه تا والیبال سـاحلی، کنسـرت، جتاسـکی، بنانا و دوچرخههـای سـاحلی. تنهـا نکتـهای کـه بایـد مدنظـر داشـته باشـید این اسـت که بعضی از مسـافران از عدم نظافـت مناسـب سـاحل گلهمنـد هسـتند.

  آدرس:

  استانبول، شهر سـارییر، محله کومکوی، خیابان پالژ یولو
  ساعت کاری:

  9 صبح تا 12 شب

  شنبه و یکشنبه 24 ساعته

   

  ساحل تیرماتا

  ســـاحل تیرمـــاتا در روســـتای کیــلیـــوس از جمـــله سـاحلهایی اســت کـه مسـافران بـه آن امتیـاز خوبـی میدهنـد. اگـر بـه دنبـال یـک سـاحل خانوادگـی و آرام میگردیـد، حتمـا به سـاحل تیرماتا سـر بزنیـد. در این سـاحل میتوانیـد از انـواع ورزشهـای سـاحلی مثـل جت اسـکی، بنانا، پدالـو و فوتبال سـاحلی لذت ببرید.

  هم میتوانیـد از تختها و چترهای مجموعه اسـتفاده کنیـد و هـم چـادر خودتـان را برپـا کنیـد. همچنیـن در منـوی رسـتوران تیرماتـا صبحانههای خوشـمزه، انواع غذاهـای مدیترانـهای و گوشـتی و نوشـیدنیهای خنک در انتظار شـما هسـتند.

  آدرس:

  استانبول، شهر سـارییر، محله کومکوی، خیابان کیلیوس
  ساعت کاری :

  9صبح تا 7 شب

   

  ساحل فلوریا گونش

  اگـر بـه دنبـال سـاحلی در نزدیکـی مرکـز اسـتانبول هسـتید، فلوریـا گونـش گزینـه مناسـبی خواهـد بـود.

  تنها مشـکل سـاحلهای نزدیک بـه مرکز این اسـت که کیفیـت تمیـزی آب آنهـا همیشـه یکسـان نیسـت.

  بـا پرداخـت ورودی شـما میتوانیـد از دریـا، دوش و چترهـای کنـار سـاحل اسـتفاده کنیـد. مثـل همـه سـاحلها نمیتوانیـد با خودتـان خوراکی یا نوشـیدنی بـه همراه داشـته باشـید. ورودی بـرای بچه هـای زیر 7 سـال هـم رایـگان اسـت.

  آدرس

  اســتانبول، منطقــه اروپایــی باکیرکــوی، محلــه شــنلیککوی، پــارک ســاحلی فلوریــا
  ساعت کاری

  9 صبح تا 7 شب

   

  ساحل بورچ

  یکـی از سـاحلهای پرطرفـدار شـهر سـارییر، سـاحل بـورچ، متعلـق بـه دانشـگاه بایزید است و ورود به آن بـرای عمـوم بـا پرداخـت ورودی آزاد اسـت. دریـای ایـن سـاحل تـا فاصلـه 100 متـری، کمعمـق و مناسـب شـنا و بازیهـای سـاحلی اسـت. فرامـوش نکنیـد کـه با اسـتفاده از ورزشهـای آبـی مثـل کایتبرد و سـرفینگ میتوانیـد هیجـان را به روزتان اضافه کنیـد و از فوتبال و والیبـال سـاحلی لـذت ببرید.

  بعـد از شـنا میتوانیـد در زیر چترهای رنگارنگ سـاحل اسـتراحت کنیـد و یـا در کافـه و رسـتورانهای متنـوع خودتـان را بـه یک نوشـیدنی یـا خوراکی جـذاب مهمان کنیـد. موسـیقی هم بـدون توقف در این سـاحل پخش میشـود تا فضـای مفرحـی برایتان بسـازد.

  در ایـن سـاحل مناسـبتهای مختلفـی مثـل شـب سـال نـو، ولنتایـن و روز مـادر جشـن گرفتـه میشـود و در شـبهای تابسـتان کنسـرتهای مختلفـی برگـزار میشـود. ساحل بورچ ساالنه میزبان مسابقات جهانی کایتبـرد اسـت و در آخـر هفتههـا مهمانیهای شـادی برگـزار میکنـد.

  آدرس:

  اسـتانبول، شـهر سـارییر، محلـه گومـوش دره، سـاری تپـه کمپوسـو
  ساعت کاری:

  9 صبح تا 9:30 شب

   

  ساحل سوما

  سـاحل سـوما کـه اخیـرا بـه سـاحل سیلور تغییـر نـام داده، در کنار دریای سیاه قرار دارد. با پرداخت ورودی میتوانید در دریا شنا و از چترهای کنار ساحل استفاده کنیـد. فرامـوش نکنیـد کـه ورود هـر گونـه نوشـیدنی و خوراکـی از بیـرون مجموعه ممنوع اسـت.

  ایـن سـاحل بیشـتر مناسـب افـراد جوانـی اسـت کـه عاشـق موسـیقی با صدای بلند هسـتند

  در برخی هفته هـا هم از آخر شـب تا خـود صبح برنامه موسـیقی و جشـن برقـرار اسـت کـه میتوانیـد در آنهـا شـرکت کنیـد.

  آدرس:

  اســتانبول، شــهر ســارییر، محلــه گومــوش دره، بوگازیچــی کمپــوس یولــو
  ساعت کاری:

  10 صبح تا 9 شب

   

  ساحل سوالر

  سـاحل سـوالر در نزدیکـی دو سـاحل بـورچ و سـوما قـرار دارد و در مقایسـه با سـاحلهای نزدیک مرکز اسـتانبول تمیزتر است. در مجموعه سوالر در کنار شـنا در دریا، اسـتخر، تختهای مناسـب حمـام آفتاب، باشـگاه، ماساژ، خدمات زیبایی، سـرفینگ، آب درمانی و محوطـه جشـن و موسـیقی هـم در نظـر گرفتـه شـده اسـت. شـبها هم معموال در این سـاحل کنسـرتهایمختلـف برگـزار میشـود. در سـاحل یـک کیلومتـری ایـن مجموعـه میتوانیـد از انـواع ورزشهـای آبی لذت ببرید.

  آدرس:

  استانبول، شهر سـارییر، محله کومکوی، خیابان کیلیا
  ساعت کاری

  هر روز از ساعت 9 صبح تا 7 شب

   

  ساحل اوزونیا

  سـاحل اوزونیـا با منظره فوقالعـادهای که از یک طرف بـه دریا و از طرف دیگر به جنگل دارد، یکی از زیباترین سـاحلهای شـهر سـارییر اسـت. در کنـار لذت بـردن از آفتاب، سـاحل شـنی، دریای تمیز، کافه و رستورانهای دریایـی، میتوانیـد در جایـی کـه دریـا و جنـگل بـه هـم میرسـند، کمپ بزنیـد و یک تجربه فوقالعـاده را برای خودتـان رقم بزنید.

  آدرس:

  اســتانبول، شــهر ســارییر، روســتای کیلیــوس، محلــه دمیرجــی کــوی، خیابــان پــاژ یولــو
  ساعت کاری:

  8 صبح تا 7 شب

  رستوران تا 30:11 شب باز است.

   

   

  مراکز خرید استانبول

  1_ مرکز خرید پالادیوم

  2_ مرکز خرید استانبول مال

  3_ مرکز خرید ایستینیه پارک

  4_ مرکز خرید سیتیزنیشانتاشی

  5_ مرکز خرید زورلو

  6_مرکز خرید جواهیر

  7_مرکز خرید فروم

  8_مرکز خرید کانیون

  9_مرکز خرید هیستوریا

   

  در ذیل به ادرس ساعت کاری و نکاتی در مورد مراکز خرید ها اشاره خواهد شد.

   

  مرکز خرید پالادیوم

  مرکز خرید پالادیوم یکی دیگر از مراکز خرید و مجموعه قابل توجه است که در استانبول توسط ارگون میمارلیک  در سال 2008 تأسیس شده است .طیف گسترده ای از لباس های شیک را در همه بخش ها ، لباس های زنانه و مردانه و همچنین لباس کودکان ارائه می دهد. امرکز خرید پالادیوم که در منطقه آتازهیر شهر واقع شده است ، دارای 190 فروشگاه است که انواع فروشگاه های فروش مواد غذایی ، لوازم آشپزخانه ، لوازم منزل و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

  در مورد مارک های مد ، طراحان ترک وجود دارند که خانه های مد آنها تبلیغ می شود و لباس های شیک خود را در این مرکز خرید می فروشند. به عنوان یک مرکز خرید که جامعه بین المللی را نیز جذب می کند ، مارک های بین المللی نیز وجود دارند که فروشگاه های خود را در مرکز خرید پالادیوم دارند. فروشگاه های لوازم خانگی جدیدترین وسایل تکنولوژیکی را ارائه می دهند . برای خانم ها ، لوازم جانبی فقط دلیل دیگری برای عبور از مرکز خرید است زیرا تعدادی مغازه جواهرات فروشی هستند که بهترین جواهرات طراحی شده و ساخته شده در ترکیه ، نیویورک ، انگلستان را می فروشند .

  مرکز خرید  پالادیوم دارای گنبد شیشه ای بزرگ است و از هر زاویه ای خودنمایی می کند. این مرکز خرید در سمت آسیایی استانبول واقع شده است .این مرکز خرید به عنوان یک بنای تاریخی بسیار مدرن  اخیراً ساخته شده ، بخشی از آن شامل یک برج مسکونی است. برج مسکونی دارای 94 آپارتمان و 3 طبقه دفتر است. برای کسانی که علاقمند به سلامتی خود هستند ، یک باشگاه تناسب اندام  نیز وجود دارد..

  مرکز خرید پالادیوم از 5 طبقه تشکیل شده است و علاوه بر تعداد زیادی فروشگاه ، تئاتر ، 24 رستوران ، 4 کافه و یک سوپر مارکت نیز وجود دارد. مرکز خرید پالادیوم تعدادی از بهترین و شناخته شده ترین مارک های بین المللی را شامل می شود که شامل آدیداس ، گاپ ، پولو ، شلوار جین ماوی ، ، تامی هیلفیگر ، زارا و بسیاری دیگر از برندها است.پتالادیوم درست روبروی هتل ماریوت قرار دارد که در صورت اقامت در هتل ، بسیاری از مسافران را از سفر دور می کند..

  در مرکز خرید ، همیشه رویدادها و چانه زنی هایی در حال انجام است ، و بنابراین بهتر است همیشه یک فروشگاه وجود داشته باشد که دارای "پیشنهاد ویژه" باشد ، یا یک نمایش در تئاتر فقط برای سرگرمی و آموزش تماشاگران پخش شود. همچنین سینمایی وجود دارد که جدیدترین فیلم های شناخته شده بین المللی از سراسر جهان را نشان می دهد و سایر خدمات ارائه شده شامل ویلچر برای معلولان است. برای کسانی که ترجیح می دهند با وسایل نقلیه موتوری خود سفر کنند ، یک پارکینگ عظیم وجود دارد و امنیت در مرکز خرید از درجه بالایی برخوردار است.

  در مورد برج ، فضای اداری برای جلسات بزرگ و رویدادهای کارآفرینی استفاده می شود. این دفاتر نیز به افراد ، سازمان ها و شرکت های مختلف اجاره داده می شود. این مرکز خرید تجربه ای بی نهایت ، از غذاهای ارائه شده ، تا معاملات برند مد ، سرگرمی ، پیشنهادات و شیوه زندگی مجلل که به بازدیدکنندگان ارائه می دهد .مرکز خرید پالادیوم  یکی از مکان هایی است که باید بازدید کرد .

   

   

  آدرس مرکز خرید پالادیوم

  اسـتانبول، منطقه آسـیایی آتاشـهیر، ینی صحرا، محلـه باربـاروس، خیابان هالـک، پالک 8
   
   شماره تلفن: +90 216 663 15 00

   دوشنبه: 10:00 صبح - 10:00 شب

   سه شنبه: 10:00 صبح - 10:00 شب

   چهارشنبه: 10:00 صبح - 10:00 بعد از ظهر

   پنجشنبه: 10:00 صبح - 10:00 بعد از ظهر

   جمعه: 10 صبح تا 10 شب

   شنبه: 10:00 صبح - 10:00 شب

   یکشنبه: 10:00 صبح - 10:00 بعد از ظهر

   

  مرکز خرید استانبول مال

  مرکز خرید استانبول مال بزرگترین مرکز خرید ترکیه ، که توسط شورای بین المللی مراکز خرید به عنوان "بهترین مرکز خرید جهان" انتخاب شده است که حـدود 350 فروشـگاه دارد کـه در 5 طبقـه قـرار گرفته اند .

  در مرکز خرید مال شما می توانید از برندهای معروف رو ز مانند ویکتوریا سـیکرت، محبوبترین شـعبه السی وایکیکی دیدن نمایید.

  اســتانبول مـــــال یکــی از بزرگتریـــــن شـهربازیهای سرپوشـیده کل اروپـا را در دل خـودش جــای داده اســت، شما میتوانید با خیال راحت به خرید رفته و بچه ها را به شهربازی بسپرید همچنین  در طبقـــه ســـوم سینما  بـا 16 ســـالن، فیلمهـای روز هالیـوود و ترکیـه را نمایـش میدهـد . و همچنین می توانید نمایشهـا، کنسـرتها و اجراهـای ترکـی و بین المللی لـذت ببریـد. و همچنین از خوراکی های خوشمزه این مرکز می توان برای رفع خستگی و گرسنگی پیشنهاد کرد.

  آدرس مرکز خرید استانبول مال:

   اسـتانبول، باشاک شهیر، محله محمودبی، بلوار سلیمان دمیرال، استانبول مال
  ساعت کاری:

   10 صبح تا 10 شب

   

  مرکز خرید ایستینیه پارک

  پارک ایستینیه بعد جدیدی را در مفهوم خرید در منطقه ساریر در استانبول به ارمغان آورده است. این مرکز خرید با مساحت 242.000 متر مربع حـدود 300 فروشـگاه را در دل خـود گنجانـده اسـت کـه در 5 طبقـه پراکنـده شـدهاند و میتوانیـد برندهـای محبوبـی از لوکـس تـا متوسـط را در میـان آنهـا پیـدا کنیـد. همچنیـن در کنـار برندهای معـروف، بخشـی از فضـای فروشـگاه بـه بازارچه محلی اختصـاص داده شـده اسـت کـه بازدیـد از آن میتوانـد تجربـه جالبـی باشـد

  آدرس مرکز خرید ایستینیه پارک:

   استانبول، محله پینار، خیابان کاتار، پالک 73
   ساعت کاری

   10 صبح تا 10 شب

   

  مرکز خرید سیتیزنیشانتاشی

  مرکـز خریـد سـیتیز نیشانتاشـی به عنوان بزرگترین منبع برندهای بین المللی و برتد های ترکیه که شامل حدود 155 برند است در این مرکز دور هم جمع شده اند. برای دیدن از این مرکز خرید لوکس و گران قیمت باید یک روز کامل وقت گذاشت تا از تمامی برندها از جمله سواروفسـکی، آلـدو، تامـی هیلفیگـر، روبرتو کاوالی، اکو، ویکتوریا سـیکرت، بنتون، الکوسـت، کلویـن کالین، گـپ، کوتون، مانگـو و دیدن نمایید.

   

  آدرس  مرکز خرید سیتیزنیشانتاشی

   اســتانبول، منطقــه اروپایــی شیشــلی، محلــه تشــویکیه، خیابــان تشــویکیه، پــاک 162
  ساعت کاری

  10صبح تا 10 شـب

   

  مرکز خرید زورلو

  مرکز خرید زورلو از جمله مراکز لوکس و گران قیمت استانبول می باشد که در منطقه بشیکتاش قرار گرفته است. معماری زیبا و منحصر به فرد این ساختمان مجموعه ای از فرهنگ هنر و زندگی روزانه را به تصویر می کشد. و با خدماتی نظیر کافه و رستوران، هتل 5 ستاره، سـالنهای سـینما و کنسـرت، مرکز هنرهای نمایشـی، شـهربازی کـودکان، سـالن ورزش و ماسـاژ، واحدهـای اداری و یـک فضـای لذتبخـش تفریحـی توجه شمار زیادی از بازدید کنندگان را به خود جلب کرده است.

  در سـال 2007 دو معمار به نام امره آرولات و مورات  تبانلی اغلو  در مناقصه ساخت این مرکز برنده شده اندو در سال 2013 این مجمع زیبا افتتاح گردید. شما میتوانید  برندهـای گـران و معـروف مثـل دیـور، ولنتینـو، بربـری، تیفانـی، دولچـه انـد گابانـا، سـنت مراکز خرید ویتـون و ... در میـان 205 فروشـگاه ایـن مرکـز دیدن نمایید. همچنیـن زورلـو میزبـان اولیـن فروشـگاه اپـل در ترکیـه بـوده اسـت و جدیدتریـن محصـوالت اپـل را میتوانیـد از اینجـا تهیـه کنیـد.

  طبقـــه منفی سه: پارکینـــگ، بادکنکفروشـی، خشکشـــویی، خیاطـی

  طبقه منفی دو مـد و لبـاس، پوشـاک و لـوازم کــودک، ســـاعت و جـــواهرات، لـوازم آرایشـی و بهـــداشتی، لـــوازم دیجیتـال و الکترونیـک، کافــیشــاپ

  طبقه منفی یک مـــد و لباس، لـوازم آرایشـی و بهداشـتی، کیـف و کفـش، لوازم دیجیتال و الکترونیک، فسـتفود، کافیشـاپ و رسـتوران، سـالنهای سـینما و نمایش

  طبقه همکف مـــد و لباس، لوازم آرایشـی و بهداشـتی، کیف و کفش، سـاعت و جواهـرات، لوازم خانگی، رسـتوران، فسـتفود

  طبقه اول پوشـاک و لـوازم کـودک، لـوازم آرایشـی و بهداشـتی، لـوازم خانگـی، لـوازم دیجیتـال و الکترونیـک، شـهربازی فانلوفـت

   

  آدرس مرکز خرید زورلو:

  آدرس :اســتانبول، منطقــه بشــیکتاش، محلــه لوازیــم، خیابــان کــورو، زورلــو ســنتر

  10 صبح تا 10 شب

   

  مرکز خرید جواهر

  اگر می خواهید خریدی دلپذیر داشته باشید و به مکانی بروید که از نمایشگاه ها و فروشگاه های مختلف شگفت زده شده اید ، مرکز خرید جواهر استانبول یکی از بهترین گزینه های شهر است.

  مرکز خرید جواهر استانبول یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپا است. برخی معتقدند که این ششمین مرکز خرید بزرگ جهان است ، اما هیچ صحت و سقم برای این صحبت وجود ندارد.

  این مرکز بزرگ در شیشلی استانبول واقع شده است که یکی از مشهورترین و پر جنب و جوش ترین محله های شهر است و به دلیل موقعیت ممتاز آن در مرکز شهر ، قلب تجاری و اقتصادی استانبول محسوب می شود.

  مرکز خرید جواهر استانبول در 15 اکتبر 2005 افتتاح شد و بیش از 350 فروشگاه دارد. مساحت  این مرکز 440،000 متر مربع است و  در 6 طبقه تقسیم شده است.

  به طور خلاصه ، شما باید حداقل یک روز کامل را برای گشت و گذار در تمام طبقات و بخش های این مرکز  اختصاص دهید..

  این مکان نه تنها مکانی برای خرید است ، بلکه شامل انواع مناطق تفریحی و رستوران های کوچک و بزرگ

  است که اوقات خوشی را برای مشتریان فراهم می کند.

  قیمت در مرکز خرید جواهر استانبول

  قیمتها در مرکز خرید جواهر بسته به نوع مارکی که قصد خرید دارید متفاوت است. با توجه به تنوع فروشگاه های

  موجود در این مرکز خرید ، اما با کمی تحقیق ، می توانید کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب پیدا کنید.

  کالاهای موجود در مرکز خرید جواهر استانبول:

  شما می توانید طیف گسترده ای از کالاهای موجود را در این مرکز خرید پیدا کنید .

  لباس

  لوازم الکترونیکی

  کیف و کفش

  آرایش

  ساعت و لیوان

  بازی ها

  کتابها

  جواهر سازی

  محصولات ورزشی

   

  راهنمای کامل  مرکز خرید جواهراستانبول:
  در مرکز خرید جواهر استانبول معروف ترین مارک های موجود در فروشگاه به شرح ذیل است.
   
  طبقه اول
  برندهای پوشاک:
  Koton ، LC Waikiki ، Mavi ، US Polo ، Zara ، Benetton ، Mango ، H&M ، Caledonia (ایتالیایی) ، و لوازم خانگی و موارد دیگر.
  مارک های ساعت و جواهرات:
  Oppar ، Osgore ، Swatch ، Spirit
  نام تجاری لوازم الکترونیکی:
   Arçelik (ترکی) ، Bosch ،…
  لوازم آرایشی:
  Sephora
   
  طبقه دوم:
  لباس:
   Benetton ، Boeren Sports ، DeFacto ، Jack Jones ، Koton ، LC Waikiki ، US Polo ، Fashion Vero…
  جواهرات و ساعت:
   Silver Dolphin ، D&R ، Saat & Watch ، Swatch و Swarovski
  عینک و لوازم جانبی:
   
  طبقه سوم
  لباس:
  Zara, DeFacto, GAP, Mango, Massimo Dutti, Victoria’s Secret
   لوازم آرایشی:
  MAC
   
  طبقه چهارم:
  لباس:
   Adidas, Peta, Nike, Puma, Reebok
   
  جواهرات و ساعت:
  Aries Diamond, Diamond, Annie
  لوازم آرایشی:
  Sila, Golden Rose
  عینک:
  Opmar Optik
  طبقه پنجم و ششم:
  این مکان برای غذا است و تعداد زیادی رستوران معروف ترکی و بین المللی دارد
  اما برخی از کافه ها و رستوران ها در طبقه اول مرکز خرید یافت می شوند.

   

  محبوب ترین رستوران های فست فود در مرکز خرید جواهر:

  Burger King

  Kentaki

  McDonalds

  Pizza Hut

  Burger House

   

  سرگرمی در مرکز خرید جواهر استانبول

  مرکز خرید جواهر استانبول همچنین انواع مختلفی از سرگرمی را ارائه می دهد. دارای یک سینما با 12 گالری ، علاوه بر این یک سالن بزرگ بازی ، که شامل یک قطار سریع السیر و یک شهربازی مناسب برای کودکان است.

  مهمترین ویژگی ها و خدمات موجود در مرکز خرید جواهر استانبول عبارتند از:

  دفتر اطلاع رسانی: جنب قسمت ورودی طبقه سوم ، 7 روز هفته از ساعت 10:00 تا 22:00 خدمات ارائه می دهد.

   دستگاه خودپرداز

  اتاق مادر و کودک و شیردهی کودکان

  سرویس بهداشتی برای زنان ، مردان و کودکان

  آسانسور

  ویلچر

  کمد لباس

  مسجد

  اتاق کمکهای اولیه

  اتاق تلفن

  تبدیل ارز

  توقفگاه خودرو

   

  آدرس مرکز خرید جواهر استانبول

  اســتانبول، منطقــه شیشــلی، محلــه ماییــس، جــاده بیــوکدره، جواهیــر مــال
  ساعت کاری:
  10 صبح تا 10 شب

   

   

  مرکز خرید فروم

   

  فروم استانبول در منطقه بایرامپاسا استانبول در مساحت کل 495000 متر مربع واقع شده است ، بزرگترین مرکز خرید نه تنها در ترکیه ، بلکه در سراسر اروپا است

  فروم استانبول در مساحت 175000 متر مربع قابل ، میزبان 265 برند محلی و بین المللی و همچنین غول های جهانی است تا هر گونه نیاز خرید را برآورده کند. ترکیب مغازه نه تنها بر مد تمرکز دارد بلکه در هر رده از دکوراسیون ،خانه ، ورزش و لوازم الکترونیکی فعال می باشد.

   

  ویژگی های معماری مرکز خرید فروم استانبول:

  سازه های نمادین ، ​​گنبد چشمگیر ، کوچه های وسیع همه برای ارائه تجربه ای غنی برای بازدیدکنندگان طراحی شده است. بسیاری از اجزای متاثر از معماری محلی را می توان در آنجا یافت.

  در طبقه همکف آکواریوم بزرگ سی الیف قرار دارد که میتوانـد تجربه منحصربهفـردی را برایتـان رقم بزند.

  تونـل آبـی 83 متـری ایـن آکواریـوم، دومین تونـل آبی اروپـا محسـوب میشـود. اطالعـات بیشـتر را میتوانید در بخـش مراکز تفریحی بخوانید.

  سـرزمین لگـو یکـی دیگـــر از جذابیتهـــای ایـن مـرکـــز تفــــریحی است که یـک فضای تفریحـی- آموزشـی متفاوت را بـرای کوچـک و بـزرگ خانـواده فراهـم کـرده اسـت.

  پارک ژوراسیک هـم از دیگـــر جاذبه هـای بازدیـد از مجموعـه فـروم اسـت. در این پـارک، 70 نوع دایناسـور  برمبنای فضای تفریحی _آموزشی طراحی شده است.

  سـالن شبیه ســـاز پـــرواز، ســـالن بولینـگ، سـینما، فودکـورت، شهربازیهای فان لب ، جـــوی پــارک و اختاپـوس هـم از دیگـر امکانـات متنوع و سـرگرمکننده ایـن مجموعـه هسـتند.

   

  آدرس مرکز خریدفروم

  اسـتانبول، منطقـه بایـرام پاشـا، محلـه کجاتپـه، خیابان پاشـا
  ساعت کار :
  10 صبح تا 10 شب

   

  مرکز خرید کانیون

   مرکز خرید کانیون استانبول یک رویکرد منحصر به فرد برای خرید ، سرگرمی و خرده فروشی را در یک پوسته معماری فوق العاده ترکیب کرده است. کانیون استانبول دارای 160 فروشگاه ، 9 سالن سینما ، مرکز تناسب اندام است. برترین برندهای محلی و جهانی ، کافه ها ، و اجراهای روباز در فضایی زنده برگزار می شوند. کانیون برندهای معتبر را با خرده فروشی مشهور جهان در زمینه مد هاروی نیکولز و واکو در خودجای داده است.

  راهنمای طبقات:
   
  طبقـه2: آثار هنری، خیاطـی، براقکننده کفـش، خشکشـویی، لـوازم حیوانـات خانگـی، نمازخانـه
  طبقـه1:  لـوازم دیجیتـال، کتابفروشـی کـودک، خدمـات فـــروش خـــــودرو، صــــرافی، کارواش، فضـای عمــــومی بـا اینترنـت وایفـای رایـگان، آژانــــس مســــافرتی، ارز دیجیــــتال، اکسسـوری ژاپنـی، اتـاق مـادر و کـودک، فـروش بلیـط رویدادهـا
  طبقه منفـــی 2 :پــــوشاک زنانـــه، پوشاک کـودک، اسـباببازی، لـوازم خانگی، اکسسـوری، لوازم دیجیتال، عینک، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت و زیورآالت، کفش و صندل، سوپرمارکت، کتابفروشـی، کیـف و چمــــدان، لـوازم ورزشـی، غذای ورزشـکاران، کافه و رسـتوران
  طبقـه منفـی 1 :پوشـاک، زیـورآالت، لـوازم آرایشی و بهداشـتی، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، کفش، آرایشـگاه، کافه و رســتوران
  طبقـه 1 :پوشــــاک، کتابفــــروشی، باشـگاه ورزشـی، کافـه و رسـتوران
  اســتانبول، خیابــان بیــوکدِ رِه، تقاطــع خیابــان لونـت
  ساعت کاری:
  10 صبح تا 10 شب

   

  آدرس مرکز خرید کانیون

  مرکز خرید کانیون یکی از مراکز خرید مدرن در استانبول است که در بین گردشگران و بازدیدکنندگان موقعیت قابل توجهی دارد. این ساختمان از شش طبقه تشکیل شده است ، دارای نمای معاصر و طراحی معماری لوکس است. از آنجایی که این مرکز خرید در منطقه ای پر جنب و جوش واقع شده است ، بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند از آن دیدن کنند و این مکان ایده آل برای خرید است.

  اگر هتل شما در محدوده لالعی، فاتح و یا فندوق زاده است راحتتر می توانید به این مرکز خرید بروید.

  راهنمای طبقات
  طبقـــه منفـــی 2 :پوشـــاک، محصـــوالت شستشـــوی ماشـــین
  طبقـــه منفـــی 1 :پوشـــاک، کفـــش، لـــوازم دیجیتـــال، ســـیمکارت، غـــذا
  طبقه همکف: پوشاک، آرایشی و بهداشتی، قهوه و نوشیدنی
  طبقه اول: پوشاک، لوازم ورزشی
  طبقه دوم: پوشاک، لوازم ورزشی
  طبقه سوم: فودکورت
  طبقه چهارم: کافه، سالن بولینگ، سینما
  آدرس مرکز خرید هیستوریامنطقه فاتح، بلوار عادنان مِ ندِ رِس، پالک 2
  ساعت کاری:
  10 صبح تا 10 شب

   

   

   

   

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی

  خدمات تور استانبول:
  بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ماهان ایر - ترانسفر فرودگاهی - 3 شب اقامت در هتل با صبحانه - راهنمای فارسی زبان - بیمه مسافرتی

  توضیحات:
  1- پرواز به صورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.
  2- نرخ کودک زیر 2 سال 990/000 تومان می باشد .
  3- مسئولیت کنترل پاسپورت بعهده مسافر می باشد و آژانس پارمیدا هیچگونه مسئولیتی در قبال ممنوعیت خروج از کشور مسافر ندارد .
  4- پرداخت 70% علی الحساب در هنگام ثبت نام تور ضروری میباشد.
  5- کنترل اعتبار گذرنامه و ممنوعیت خروج از کشور بعهده مسافر می باشد.
  ** در صورت درخواست تعداد شبهای بیشتر با آژانس تماس حاصل فرمائید **

  »» اطلاع از آخرین تورها و قیمتها در صفحه ویژه تور استانبول

 • ترکیه, استانبول
  هتل گرند لیزا
  نرخ دو تخته : 6.265.000
  نرخ یک تخته : 7.190.000
  خدمات هتل :
  • BB*3
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.135.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
  ترکیه, استانبول
  هتل گرند میلان
  نرخ دو تخته : 6.310.000
  نرخ یک تخته : 7.190.000
  خدمات هتل :
  • BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.135.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
  ترکیه, استانبول
  هتل آل این
  نرخ دو تخته : 6.660.000
  نرخ یک تخته : 8.075.000
  خدمات هتل :
  • BB*3
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.220.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
  ترکیه, استانبول
  هتل گلدن هیل
  نرخ دو تخته : 6.660.000
  نرخ یک تخته : 8.070.000
  خدمات هتل :
  • 4*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.220.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
  ترکیه, استانبول
  هتل گرند اوزتانیک
  نرخ دو تخته : 8.280.000
  نرخ یک تخته : 11.305.000
  خدمات هتل :
  • BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.815.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
  ترکیه, استانبول
  هتل گرند جواهر
  نرخ دو تخته : 8.600.000
  نرخ یک تخته : 11.600.000
  خدمات هتل :
  • BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.660.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
  ترکیه, استانبول
  هتل هیلتون بومونتی
  نرخ دو تخته : 12.085.000
  نرخ یک تخته : 19.505.000
  خدمات هتل :
  • 5*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 6.815.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 5.990.000
 • در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه