فاقد اعتبار / 9 شب و 10 روز
قیمت تور از: 
2890 $ + 13.900.000
Qatar Airways
شماره تور: 
PRMAFR001
 • تاریخ شروع تور: 27 اسفند 97    18 مارچ 2019 میلادی  
  تاریخ پایان تور : 08 فروردین 98    28 مارچ 2019 میلادی  
  خدمات تور:
  بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل، ویزا، بیمه مسافرتی، گشت شهری، 5 وعده غذا، ترانسفر هوایی بین شهرهاي کیپ تان و ژوهانسبورگ
  مدارک لازم:
  - اصل پاسپورت امضاء شده با 7 ماه اعتبار، به همراه گذرنامه­‌های قبلی.
  - اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، گواهی حساب بانکی حداکثر 5 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت صادر شود.
  - اصل و ترجمه مدارک شغلی به همراه معرفی نامه ترجمه شده به لاتین از محل کار.
  - نامه اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان.
  - ارائه ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی در دو نسخه برای افراد زیر 18 سال. (یک نسخه به همراه تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه جهت ارائه به سفارت و نسخه بدون تاییدیه می‌بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد)
  - 6 قطعه عکس ۳.۵ * ۴.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد).
  - اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار.
  - ترجمه‌ی شناسنامه‌ها و یا سند ازدواج به همراه نامه به زبان انگلیسی از طرف همسر برای خانم‌های متاهل که به تنهایی سفر می‌کنند.
  - مشخصات فردی اعم از: آدرس محل سکونت (ذکر مدت اقامت) + آدرس محل کار + شماره ثابت و شماره موبایل + ذکر تاریخ ازدواج و محل ازدواج برای مسافرین متاهل.
  - برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری و کپی از صفحه اول گذرنامه والدین الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد، ترجمه رضایت نامه محضری به انگلیسی وتائید دادگستری و وزارت امورخارجه در دو نسخه تهیه شود، یک نسخه جهت ارائه به سفارت و دیگری می بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.
  برنامه سفر:
  روز اول: ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ و بعد از دریافت چمدان‎ها ترانسفر به هتل محل اقامت. 
  روز دوم: در شروع این روز گشت شهری در ژوهانسبورگ شامل بازدید از جاذبه‌های شهر پرتوریا شامل CHURCH SQ , UNION BUILDING را در برنامه خواهیم داشت. در ادامه از مسجد ترک‌های مقیم ژوهانسبورگ (مسجد نظامیه) بازدید می‌کنیم. نهار را در رستوران ترکیه‌ای صرف خواهیم کرد. بعد از صرف نهار از مرکز صنایع دستی CAMBANOS دیدن می‌کنیم و سپس ترانسفر به هتل انجام می‌شود. 
  روز سوم: در ابتدای روز به سمت پارک جنگلی به صورت زمینی حرکت خواهیم کرد، و در بین مسیر از دهکده لسدی بازدید می‌کنیم ، در ساعت ۱۶:۰۰ به مدت ۳ ساعت به اجرای گشت سافاری با اتومبیل های مخصوص سافاری انجام می شود ، شام را در هتل و به صورت بوفه باز صرف می‌کنیم . 
  روز چهارم: به سمت سان‎سیتی حرکت خواهیم کرد. و بعد از ورود به هتل محل اقامت در سان سیتی می‎رویم (استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل‌های سان‌سیتی رایگان می‌باشد )
  روز پنجم: اقامت در هتل در سان‎سیتی را خواهیم داشت و ‎می‎توانید از جاذبه‎های سان‎سیتی و هتل محل اقامت دیدن کنید. 
  روز ششم: ابتدای روز به فرودگاه داخلی شهر ژوهانسبورگ جهت پرواز به شهر کیپ‎تاون خواهیم رفت و در مسیر از دهکده لسدی و پارک شیرهای سفید دیدن خواهیم کرد.. بعد از ورود به شهر کیپ ‎تاون ترانسفر به سمت هتل محل اقامت انجام خواهد شد. 
  روز هفتم: گشت نیم‌ روز در کیپ‌تاون: گشت کیپ‌تاون شامل بازدید از، استادیوم فوتبال جهانی، منطقه یوک آپ TABLE MOUNTAIN، SIGNAL HILLS و مرکز خرید V&A WATERFRONT می‌شود. 
  روز هشتم: گشت شهری در کیپ‌تاون: گشت شهری در کیپ‌تاون با بازدید از منطقه HOUT BAY آغاز می‌شود، سپس با کشتی از جزیره فوک‌های دریایی دیدن می‌کنیم. در ادامه بازدید از منطقه CAPE PENINSULA، کیپ پوینت، دماغه امید نیک، مزرعه شترمرغ‌های آفریقایی و محل تجمع پنگوئن‌ها را در برنامه خواهیم داشت. سپس ترانسفر به هتل انجام می‌شود. 
  روز نهم: گشت شهری در کیپ‌تاون: گشت کیپ‌تاون را با هلیکوپتر سواری بر فراز شهر کیپ تاون آغاز می‌کنیم، سپس از باغ گیاهشناسی کریستین‎بوش و منطقه زیبای استیلن‎بوش ( مزارع انگور ، تست پنیر و ... ) دیدن می‌کنیم و در نهایت برای گشت‌وگذار و خرید به مرکز خرید CANAL WALK می‌رویم، سپس ترانسفر به هتل انجام می‌شود. 
  روز دهم: انتقال به فرودگاه جهت بازگشت به ایران. 
  توضیحات:
  نرخ کودک زیر 2 سال: 10% نرخ بزرگسال 
  جهت ثبت نام پرداخت مبلغ 50% تور الزامیست.
  حضور مسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می‌باشد.
  هزینه دارالترجمه با ارائه رسید، به صورت جداگانه دریافت می‌گردد ، تمامی مدارک ترجمه شده همراه با مهر وزارت امور خارجه باشد .
  مبلغ پرواز بر اساس نرخ پایه شروع می‌شود .
  QR499   18MAR   IKA-DOH   22:50   00:30+1
  QR1363   19MAR   DOH-JNB   02:05   10:00
  QR1370   28MAR   CPT-DOH   12:35   23:50
  QR490   29MAR   DOH-IKA   00:50   04:29

   

 • بیمه مسافرتی

  بلیط رفت و برگشت هواپیما
  اقامت در هتل 4 و 5 ستاره
  اخذ ویزا آفریقای جنوبی
  گشت شهری با 5 وعده غذا
  ترانسفر هوایی بین شهرهاي کیپ تان و ژوهانسبورگ

 • آفریقای جنوبی
  THE MASLOW HOTEL SANDTON + KWA MARITANE LODGE + THE CASCADES HOTEL + THE WESTIN CAPE TOWN
  نرخ دو تخته : 13.900.000 + 2890 $
  نرخ یک تخته : 13.900.000 + 3490 $
  خدمات هتل :
  • 4*BB
  • 5*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 12.400.000 + 2390 $
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 12.400.000 + 1200 $
 • در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
  اصل پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم
  اصل شناسنامه