تابستان 1401 / 9 شب و 10 روز
قیمت تور از: 
2390 $ + هزینه پرواز
Qatar Airways
شماره تور: 
PRMAFR001
 • خدمات

  اقامت در هتل با صبحانه، پرواز هواپيمايي قطر(تهران به قطر و بعد از ترانزیت حدود ساعت، پرواز از قطر به ژوهانسبورگ و برگشت از كيپ تاون يا بالعكس)، ويزاي توريستي، ترانسفر فرودگاهي و بين شهري، راهنماي فارسي زبان، گشت ها طبق برنامه سفر، شامل 1 الی 3 وعده غذا خواهد بود، هزینه ورودي سفارت و VFS و پرداخت كليه هزینه های ورودي به گشت سافاري، هليكوپتر و مكانهاي ديدني.

   

  مدارک لازم

  • ترجمه شناسنامه فرزندان كمتر از 18سال در 2 نسخه، با تاييدیه دادگستري و وزارت امور خارجه.
  • كليه مدارك بايد مهر تاييدیه وزارت امور خارجه و دادگستري را داشته باشند.
  • اصل پاسپورت که بایست امضاء شده و اعتبار آن باید حداقل 7 ماه پس از پايان این سفر باشد.
  • 2 قطعه عكس 4*3 زمينه سفيد تمام رخ جديد، گواهي اشتغال به كار در سر برگ محل كار به زبان انگليسي يا به صورت ترجمه شده با ذكر تاريخ شروع به كار، سمت و ميزان حقوق و مدت زمان مرخصي.
  • پرينت حساب بانكي 3 ماهه به زبان انگليسی که اعتبار پرينت بانكي از زمان دريافت آن از بانك تا زمان ارائه به سفارت فقط 4 روز مي باشد.
  • نامه اشتغال به تحصيل براي دانشجوها و دانش آموزان.

  برنامه سفر

  روز 1: حرکت از فرودگاه امام خمینی(محل دیدار، طبقه دوم سالن پرواز های خارجی مقابل کانتر هواپیمایی قطر)، دریافت کارت پرواز و سپس پرواز به سمت فرودگاه دوهه و پس از ترانزیت پرواز به سوی ژوهانسبورگ، کنترل گذرنامه و ویزا، و سپس ترانسفر مسافران گرامی به هتل محل اقامت، تحویل اتاق از پذیرش هتل و پس از کمی استراحت کوتاه، در لابی هتل گردهم خواهیم آمد تا برای هماهنگی برنامه تورها در روزهای آتی، اطلاعات تقدیم نموده و سپس مسافران گرامی وقت آزاد خواهند داشت.

  روز 2: پس از صرف صبحانه در هتل، اولین گشت سفر با( بازدید از مسجد ترک های مقیم آفریقای جنوبی(مسجد نظامیه)، شهر پرتوریا، کاخ ریاست جمهوری و میدان چِرچ و ادامه، بازدید از مرکز خرید صنایع دستی)، و در آخر بازگشت به هتل.

  روز 3: پس از صرف صبحانه در هتل، ترانسفر مسافران عزیز به سمت سان سیتی آغاز می گردد و در طول مسیر، از پارک شیرهای سفید آفریقایی بازدید خواهیم نمود. و در ادامه حرکت به سوی سان سیتی و هتل محل اقامت و تحویل اتاق از پذیرش هتل. سپس وقت آزاد.

  توجه: استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی، برای مسافران گرامی رایگان می باشد.

  در روز آزاد؛ چنانچه مسافران گرامی مایل به استفاده از جاذبه های طبیعی و امکانات تفریحی واقع در ریزورت سان سیتی باشند، می بایست در روز ورود به ریزورت سان سیتی و با راهنمای تور خویش، تفریحات مورد نظر را انتخاب و رزرو نمایند.

  روز 4: صرف صبحانه در هتل، و روز آزاد مسافران گرامی.

  روز 5: پس از صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها به پذیرش هتل، به سمت هتل محل اقامت در پارک جنگلی پیلانزبرگ حرکت خواهیم نمود و پس از تحویل اتاق از پذیرش هتل، گشت 3 ساعته سافاری پارک جنگلی را خواهیم داشت و در آخر صرف شام به صورت بوفه باز در هتل خواهد بود.

  روز 6: پس از صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق ها به پذیرش هتل، پیلانزبرگ را به سمت کیپ تان ترک نموده و به فرودگاه ترانسفر شده و به سوی کیپ تان پرواز داخلی خواهیم داشت. ترانسفر به هتل و تحویل اتاق از پذیرش هتل. در آخر وقت آزاد.

  روز 7: پس از صرف صبحانه در هتل، گشت شهر کیپ تان(بازدید از کوه تیبل، تپه سیگنال و محله مالزیایی، تجربه سوار شدن هلیکوپتر در آسمان های آفریقا)، سپس صرف ناهار و در آخر، گشت در مرکز خرید واترفرانت.

  روز 8: پس از صرف صبحانه در هتل، گشت شهر کیپ تان( بازدید از منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک، بندرهای هوت و کمپس، منطقه ساحلی کلیفتن و بلندی های چاپمن و شهر ساحلی سیمونز، باغ بوتنیکال گاردن) و در آخر، بازگشت به هتل.

  روز 9: صرف صبحانه در هتل، روز آزاد مسافران عزیز و امکان استفاده از تورهای اختیاری و مراکز خرید.

  روز۱۰: پس از صرف صبحانه در هتل، ترک هتل و حرکت به سمت فرودگاه و بازگشت به وطن.

   

   

 • بیمه مسافرتی

  بلیط رفت و برگشت هواپیما
  اقامت در هتل 4 و 5 ستاره
  اخذ ویزا آفریقای جنوبی

 • نرخ دو تخته : هزینه پرواز + 2390 $
  نرخ یک تخته : هزینه پرواز + 3055 $
  خدمات هتل :
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : هزینه پرواز + 1585 $
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : هزینه پرواز + 1000 $
  کودک بدون تخت (۲ تا ۵ سال): هزینه پرواز + 300 $
 • در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
  اصل پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم
  اصل شناسنامه