فاقد اعتبار / 9 شب و 10 روز
قیمت تور از: 
2890$ + 4.990.000
Qatar Airways
شماره تور: 
PRMAF001
 • خدمات آژانس : بلیط رفت و برگشت با پرواز قطر، ویزای توریستی، ترانسفر فرودگاهی، 9 شب اقامت در هتل های 5 ستاره با صبحانه به صورت  (7 وعده شام)،تور لیدر فارسی زبان از تهران، راهنمای محلی، بیمه مسافرتی، پرداخت کلیه ورودیه سایت های موجود در برنامه سفر، یک سیم کارت رایگان برای هر خانواده. 

  مدارک لازم جهت ویزای آفریقای جنوبی: اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار- 2 قطعه عکس 4*3 رنگی جدید - گواهی شغلی به زبان انگلیسی بر روی سربرگ محل کار (که حتما تاریخ شروع به کار، طول مدت استخدام، سمت، میزان حقوق، تاریخ شروع و اتمام ذکر شده باشد )، هریک از متقاضیان ملزم به داشتن پاسپورت جداگانه می باشند، فرزندان زیر 18 سال می باید شناسنامه خود را در دو نسخه ترجمه نموده که یک نسخه را همراه الباقی مدارک به سفارت تحویل دهند نسخه دیگر را برای ارائه به مامورین مهاجرت در کشورآفریقای جنوبی به همراه داشته باشند. صورتحساب بانکی سه ماه اخیر به زبان انگلیسی با حداقل 10 میلیون موجودی یا ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر، پر کردن فرم مشخصات فردی. 

  نکات مهم: 

  1. شرایط کنسلی : چنانچه قبل از صدور ویزا باشد، 30 % مبلغ بلیط و یک شب اقامت هتل از هزینه کسر می شود وچنانچه پس از صدور ویزا باشد ، مبلغ ویزا ،کل بلیط و 4 شب هتل از هزینه کل کسر والباقی استرداد می گردد.

  2 . حضور شخص متقاضی به هنگام تحویل مدارک درسفارت الزامی می باشد و انگشت نگاری انجام می گردد.

  3. مدت زمان لازم جهت اخذ ویزا 10 روز کاری میباشد.

  4. در صورت عدم صدور ویزا توسط سفارت آفریقای جنوبی آژانس پارمیدا پس از کسر هزینه تمبر ویزا و 30 % از مبلغ بلیط، الباقی هزینه پرداختی را به مسافر مسترد خواهد کرد.

  5. هتل به صورت گارانتی می باشد و بعد از تائیدیه رزرواسیون غیر قابل استرداد می باشد. 

  توضیحات: نرخ های فوق به تومان می باشد - صدور بیمه برای افراد بالای 65 سال اجباری و هزینه آن بر اساس سن دقیق مسافر اعلام و به قیمت های فوق اضافه می گردد - آژانس پارمیدا مسئولیتی در قبال هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخواهد پذیرفت -  پرداخت 50 % از مبلغ موقع ثبت نام الزامی می باشد - نرخ نوزاد 750/000 تومان میباشد.

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی

 • کیپ تاون, ژوهانسبورگ, پارک جنگلی, سان سیتی
  radisson blu sandton + kwa maritan + the cascade + westin
  2 فروردین / 22 MARCH
  نرخ دو تخته : 2890$ + 4.990.000
  نرخ یک تخته : 3790$ + 4.990.000
  خدمات هتل :
  • 5*BB
  کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال) : 1690$ + 4.490.000
  کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) : 890$ + 4.490.000
 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
  در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه