ویژه 31 مرداد 98 / طول مدت اردو: ۳ هفته
قیمت تور از: 
5.550$ + نرخ پرواز
 • به تابستان گرم و آفتابی کانادا خوش آمدید
   یک راه عالی برای اینکه فرزندان شما تعطیلات تابستانی را بگذرانند شرکت در اردوهای تابستانی در کانادا است. برای پسران و دختران سنین 12 تا 17 ساله، این بهترین راه برای فرزندان  شما است تا با شیوه زندگی در کانادا در این فصل زیبا آشنا شوند.
   خبر خوب برای شما این است که مدارس زیادی در کانادا اردوهای تابستانی برگزار می کنند که در طول سال ها مردم بیشتری برای فرستادن فرزندان خود به این اردوها علاقه نشان می دهند. این اردو ها مملو از فعالیت های سرگرم کننده، خلاق و آموزشی است که اجازه می دهد تا فرزندان شما زمان خود را برای تجربه جدید صرف کنند. بعضی از این فعالیت ها شامل کوهنوردی، قایقرانی، آموزش کامپیوتر و فناوری  و رقص می باشد.
   سبک زندگی کانادایی و ارزش های کشور ما، در کانون توجهات فعالیت های اردوهای تابستانی هستند، چرا که احساس قوی دوستی و تعهد را در فرزندان ما تقویت می کنند. این اردو ها محیطی را برای فرزندان شما فراهم می کنند تا احساس استقلال و رشد یافتگی در آنان تقویت شود و دوستانی را برای تمام طول زندگی خود پیدا کنند.
   با توجه به همه چیزهایی که در جهان در حال تغییر است، برای انطباق با زمان در حال تغییر، تنها چیزی که در مورد اردوهای تابستانی می توان گفت این است که این اردوها واقعیت ارزش های سنتی ما را به فرزندانمان می آموزند. در اینجا آنها می توانند از چیزهایی که دائماً ذهن آنان را به خود مشغول کرده رها شوند زیرا آنها همان آزادی دوران بچگی خود را به معنای واقعی در این اردوها تجربه می کنند.
  انگلیسی و اقامت  2019
  برنامه  اردوی تابستانی آموزش انگلیسی و اقامت برای دانش آموزانی که مایل به تجربه در محیط دانشگاهی یکی از دانشگاه های درکلاس جهانی کانادا هستند، طراحی شده است. این برنامه تابستانی شامل پانزده ساعت کلاس های زبان  انگلیسی در هفته می باشد، به علاوه انواع منحصر به فرد از فعالیت های اختصاصی بعدازظهرها و عصرها  که مهارت های انگلیسی  آموخته در کلاس درس را تقویت می کند.
  دوره‌های عمومی زبان انگلیسی با هدف تقویت زبان دانش آموزان در مهارت‌های  (General English Courses) درسطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود.
  در روز  ورود، هر یک از دانش آموزان پس از تعیین سطح، متناسب با سطح زبان خود درکلاس‌های استانداردی که در ایام هفته برگزار‌می‌شود، شرکت می‌‌کنند. در پایان دوره از طرف دانشگاه یا کالج به دانش آموزان مدرک معتبر شرکت در دوره اعطا می‌‌شود. این دوره علاوه بر کلاس‌های استاندارد آموزش زبان شامل فعالیت‌های تفریحی و ورزشی در داخل وخارج از کالج ‌است که بعد از کلاسها در ایام هفته و یا آخر هفته برگزار می‌شود. هدف از این فعالیتها علاوه بر تفریح  و  شادابی دانش آموزان، معرفی تاریخ، مردم و فرهنگ کانادا و آشنایی بیشتر با فرهنگ سایر کشورها در طی سفرهای گروهی ‌است.
  برنامه‌های اجتماعی، تفریحی و  ورزشی
  تفریح بخش مهمی از آموزش است. اردوهای آموزشی ما در برگیرنده برنامه‌های متنوع و  شاد  اجتماعی و تفریحی متناسب برای نوجوانان است. دانشگاهها و کالج ها در کنار دوره‌های آموزشی، فعالیتهای دیگری را برای دانش آموزان در داخل یا خارج از مرکز در نظر می‌گیرند. برای مثال فضای داخلی برخی مراکز امکان برنامه‌های تفریحی - ورزشی مانند  فوتبال، تنیس،  دوچرخه سواری، بولینگ، شنا، والیبال ساحلی و ... را برای دانش آموزان فراهم می‌‌آورد. علاوه بر این، برنامه‌هایی مانند تئاتر، موسیقی و  سایر فعالیتهای گروهی در داخل این مرکز تدارک دیده شده است. از جمله برنامه‌های اجتماعی - تفریحی خارج ازمرکز  می‌توان به گردش در شهر و بازدید از اماکن هنری، فرهنگی و تاریخی، بازدید از مراکز مهم توریستی، شرکت در برنامه‌های شاد و مهیج  ورزشی –تفریحی، پیاده‌روی در پارک‌های زیبا ونیز مسافرتهای یک روزه به شهرهای اطراف اشاره کرد. 
  کلاس‌های زبان انگلیسی توسط اساتید با تجربه و با تمرکز بر سه موضوع اصلی آشنایی با کشور کانادا، آشنایی با رسانه‌های عمومی وآشنایی با فرهنگ کانادا برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این کلاسها ارتقاع سطح شنیداری و مکالمه زبان انگلیسی شاگردان در فضای تعاملی و پویشی است. فنون آموزش داده شده در کلاس‌ها، توسط برنامه‌های  تدارک دیده شده بعد از ظهر و شب به صورت عملی و در قالب برنامه‌های شاد و تفریحی، برای دانش آموزان دوباره تقویت می‌‌شود و ملکه ذهن آنها می‌‌گردد.
   در هر هفته، دانش آموزان یک گشت تمام روز به یکی از مکان‌های معروف گردشگری کانادا خواهند داشت. این گشت‌ها شامل بازدید از اماکن زیر نیز هستند:
  آبشار نیاگارا (از عجایب طبیعی دنیا)، برج تورنتو (بلندترین سازه آمریکای شمالی )و واندرلند (بزرگترین شهر بازی کانادا).
  همچنین بازدید از چند دانشگاه معروف کانادا، شامل دانشگاه تورنتو، دانشگاه واترلوو و دانشگاه مک مستر در برنامه گشت‌ها  گنجانده شده است.
  طول مدت اردو: ۳ هفته 
  تاریخ شروع:  31 مرداد  و تاریخ پایان: ۲۱ شهریور 
  برنامه ها عبارتند از: 
  •   هفته ای ۱۵ ساعت آموزش زبان انگلیسی 
  •   برنامه های شاد و فعالیتهای فرهنگی مهیج در بعد از ظهرها 
  •   اقامت در خوابگاه با سه وعده غذا در روز 
  •   بیمه دانش آموزی
  •   اعطای مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی
  •   ترانسفر فرودگاهی
  •   ترانسفر تمامی گشتها 
  •   یک گشت تمام روز در هر هفته 
  •   هفته ای ۲ وعده شام بیرون از فضای  دانشگاه
  •   ۶ فعالیت خارج از خوابگاه در هفته 
  •   حضور و نظارت ۲۴ ساعته مشاوران و مسئولان
   محل اقامت دانش آموزان در دانشگاه گواِلف (Guelph)  است که یکی از بهترین دانشگاههای تحقیقاتی – پژوهشی کشور کانادا محسوب می‌شود.
  دانش آموزان در اتاق‌های دو تخته (با تخت‌های مجزا) اقامت خواهند داشت. علاوه بر نظارت و حمایت مجری اردو، مسئولان کانتر خوابگاه نیز به صورت ۲۴ساعته در خدمت دانش آموزان هستند.
  بوفه دانشگاه گواِلف با داشتن منوی بی نظیر و متنوع و با ارایه خدمات پذیرایی عالی به دانش آموزان سرویس می‌دهد.
  این بوفه در میان دانشگاه‌های دیگرکشور کانادا مقام اول را در بخش غذا و سرویس غذای دانشگاهی از طرف مقامات مسئول کسب نموده است.
  به منظور رفاه حال هر چه بیشتر دانش آموزان، کلاس‌های زبان همگی درمحل دانشگاه و بسیار نزدیک به محل خوابگاه دانش آموزان در نظر گرفته شده است.
  خدمات جانبی:
  •   اینترنت وای فای به صورت رایگان
  •   مرکز پزشکی و اورژانس در داخل محوطه دانشگاه
  •   نظارت امنیتی به صورت ۲۴ ساعته
  •   دسترسی به ۴۰۰ هکتار از باغ  و  زمین‌های کشاورزی و باغ‌های گیاه شناسی داخل دانشگاه برای پیاده روی و دوچرخه سواری
  •   مرکز خرید مواد غذایی در داخل محوطه دانشگاه

  هفته اول: 

  هفته دوم: 

  هفته سوم: 

   

   

  همچنین:

 • مسیر تور هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته
  هر والدین
  4.250$ + نرخ پرواز
  N/A
  هر دانش آموز
  5.550$ + نرخ پرواز
  N/A